Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 25 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Όλοι γνωρίζουμε ότι οι επιλογές απο κορίτσια των οίκων στην πόλη του Ηρακλείου είναι απο ελάχιστες έως ανύπαρκτες και όσο και αν αναρωτηθούμε το γιατί απάντηση δύσκολα θα βρούμε …
Κυριακή απόγευμα και αφού οι επιλογές είναι άσπρο η μαύρο κατηφόρισα στην παραλιακή για να πάω στον οίκο όπου ήμουν αποφασισμένος να καταθέσω τον οβολό μου είτε με την Λίλη είτε με την Εμμανουέλα ..
Για καλή μου τύχη ήταν η Εμμανουέλα και απο ότι μου είπε θα μοιράζεται τις βάρδιες ανά ημέρα .. τις μονές ημέρομηνίες η Λίλη και τις ζυγές η Εμμανουέλα τουλάχιστον μέχρι τέλη του μήνα ..
Έλειπε για ένα διάστημα στη θεσσαλονίκη γιατί εκεί μένουν λέει οι γονείς της οπότε οι μέρες που πέρασε κοντά στη μητέρα της ήταν όπως μου είπε ημέρες ξεκούρασης και πολύ φαγητού !!!
Αποτέλεσμα είναι να έχει βάλει 2 τρία ίσως και παραπάνω κιλά στο μπούτια και στον κώλο και προσωπική μου άποψη είναι ότι της πάνε .. Βέβαια αυτή επιμένει ότι θα αρχίσει την δίαιτα γιατί θέλει να επιστρέψει στις παλιές αναλογίες της … Γούστα είναι αυτά οπότε τι να πει κανείς …
Ήρθε στο δωμάτιο βαμμένη φτιαγμένη και με αρώματα και μου είπε ότι δεν πρέπει να αφήνω τόσο καιρό να εμφανίζομαι γιατί την κάνω να ανησυχεί αλλά όλα αυτά τα λόγια πάνε χρόνια τώρα που δεν με αγγίζουν και δεν μπορούν να με παραπλανήσουν …
Στο δωμάτιο έκατσα πάνω απο 20 λεπτά και όταν τέλειωσα μείναμε αγκαλία και λέγαμε περί ανέμων και υδάτων …
Όσον αφορά τον αγώνα περισσότερο σε gf φάση ήταν με αγκαλιές ελάχιστες αλλαγές στάσεων και πιο πολύ ερωτισμό θα έλεγα …
Συμπερασματικά η Εμμανουέλα είναι μια κοπέλα που θα σου ανταποδώσει αυτό που θα πάρει και θα περάσεις όμορφα ..
Είναι όμορφη κοπέλα και αξίζει πιστεύω τα χρήματα που ζητάει …
Στις λιγοστές επιλογές που υπάρχουν στην πόλη ξεχωρίζει και δικαιωματικά !!
Αυτά τα ολίγα φίλοι μου .. Ας φέρει επιτέλους αυτός ο χρόνος περισσότερες αξιόλογες επιλογές και εμείς είμαι σίγουρος ότι θα τις τιμήσουμε …!!!
Να περνάτε όμορφα !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ASPIRE(2)
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
19.882
Πόντοι:
2.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 Apo 9-6-2017, Διαγραμμένο μέλος 175111, mix

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2022
Φίλε το σπιτάκι που είναι γιατί δεν το βρήκα
19 Ιανουαρίου, 2022
Είναι στην παραλιακή πριν τον κυκλικό κόμβο απέναντι απο το mare θα δεις δυο σπίτια στο αριστερό ανάβει το δωράκι απέξω
Το άλλο δεξιά είναι κλειστό
20 Αυγούστου, 2022
Ξέρει κανεις σε ποιο δουλεύει τώρα και πως μπορώ να βρω την Εμμανουέλα ;
06 Σεπτεμβρίου, 2022
Γυρισε από Θεσσαλονίκη;
02 Αυγούστου, 2023
γεια σας, εψαξα το 43 αλλα δεν το βρηκα... εχετε καμια συμβουλη?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5