Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 242 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
τη χριστινα την εβλεπα και αυτη για πρωτη φορα (στην τελευταια μου τσαρκα της χρονιας που περασε, εκει γυρω στα χριστουγεννα) και απο το σαλοναρισμα της μου εβγαλε κατι πολυ οκ, για τα ενδοτερα.
τελικα το πορνοενστικτο μου φανηκε σωστο στην πορεια, για ακομα μια φορα.
επισης ενω τη βλεπω σε ενημερωσεις, δεν ειδα καποιος να γραφει για συνευρευση μαζι της. Χμμμ;

ειναι απο τσεχια οπως μου ειπε στο σοσιαλ δωματιου και φιλεναδα με την ρανια απο τον ιδιο οικο, η οποια παιζει μπαλα και απεναντι. ισως εχει παιχτει φαση και με οσμοσε λογικα.
ειναι καστανη, μετριου αναστηματος, νορμαλ στο σωμα, εχει μικρο βυζακι και λιγο ανοιχτη περιφερεια σε σχεση με την ολη εικονα, που δε σε χαλαει καθολου ομως. η φατσα της ειναι μετρια προς συμπαθητικα καλη και αυτο επειδη ειναι πολυ ευχαριστη. ηλικιακα την κοβω γυρω στα 25+ και σε προμιλφ κατασταση αν δεν εχει ηδη παιδι/παιδια.
ξερει καποια ελληνικα, αλλα το ολο κομιουνικεϊσο, παιχτηκε στα αγγλικα.

μετα το αρχικο μπαλαμουτι και χουφτωμα ολουθε που παιχτηκε στα ορθια με το που μπηκε, ξαπλαρα για πιπα. ξαναλεω ειναι πολυ ευχαριστη και ανετη, αν εισαι οκ και εσυ (φανταζομαι).
η πιπα της ειναι ανευ και αφου καθαρισε το καβλι μου με το γνωστο κουλομαντηλακι, ξεκινησε τον αγωνα.
ειναι αρκετα καλη με πολυ εντονα στοιχεια, πραγμα που δειχνει οτι το κατεχει και το γουσταρει.
βαθια μπασιματα στο στομα και να χτυπαει και το καβλι μου στα χειλια της. η μονη μαλακια ειναι οτι κατα τη διαρκεια χρησιμοποιει και λιγο χερι σε γρηγορο τεμπο, πραγμα που δε μου αρεσει καθολου και της το εκοψα.
αν δεν τη σταματησεις συνεχιζει ακουραστη με μανια να πιπωνει.
αφου μου τον εχει κανει πετρα, τη σταματαω λοιπον και ανεβαινει για cow.

εκει παιζει μπαλα μονη της και γουσταρει γρηγορο τεμπο. την αφησα λοιπον να κανει το παιχνιδι της με καποιες μικρες παυσεις απο εμενα, ωστε να γλειψω λιγο τα βυζακια της αλλα και να παιρνω καλυτερη κληση για ποιο βαθια καθισματα-μπασιματα στο μουνακι της, τα οποια γουσταρε πιο πολυ συμφωνα με τους μορφασμους του προσωπου της.
ειδα οτι ειχαμε καλη χημεια και αν δεν υπηρχε η κουλοκοβιντ μαλακια, θα πεφτανε γλωσσοφιλα ασταματητα και πολυ σχολαστικα.
τη σταματαω απο cow, σηκωνομαι ορθιος στο κρεβατι και τη στηνω για doggy.

ξεκιναω χαλαρα για αρχη και ανεβαζω τεμπο κλασσικα. να πιανω τα καπουλια της και να την καρφωνω αλυπητα με αυτη να βγαζει κραυγες και να σφιγγει τα σεντονια. ταυτοχρονα να πιανω και να χαϊδευω την πλατη της.
μετα απο καμποσο σφυροκοπημα και χωρις να θελω να αλλαξω σταση αλλη, ηρθε το τελος εντος καποτας.

πηγα για τα γνωστα καθαριστικα, οπου ηρθε διπλα μου, φιληθηκαμε και ανανεωσαμε για μελλοντικο ραντεβου.

γενικως η χριστινα ειναι μια φιλοτιμη κοπελα που κοιταει να περασει καλα και αυτη απο οσο καταλαβα, φτανει να της φερθεις σωστα. κατι μου ειπε οτι δινει βαση στους πελατες της.
στα μειον επισης τα λιγο αξυριστα ποδια της.
η τσατσα δεν ενοχλησε απο οσο θυμαμαι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
χριστινα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.606
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , paiktoura, Νταης και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2022
το μωρο το εχω παει αλλες 2-3 φορες και τωρα με το καινουριο κομμωτηριακο μαλλι, δειχνει πιο ομορφη.
οπως καθε φορα τα σπαει μεσα και δειχνει οτι γουσταρει τη φαση, αρα δε χρειαζεται επιπλεον κριτικη.
σημερα παρολο το δυνατο ξεμουνιασμα που της εριχνα (πισω-πανω-μπρος), δεν εχυνα με τιποτα.
μου εκανε ενα παραπονακι οτι "μωρο μου πρεπει να χυσεις", αλλα δεν πτοηθηκε στο θεμα χρονου τελικα.
εκατσε υπομονετικα, μεχρι που τελικα καταφερα και εχυσα με φρι με πιπα παλι στα βυζακια της.
ο ασπρομαλλης τσατσος κυριος, δεν ενοχλησε καθολου και ισα ισα με καλησπερισε στο τελος ευγενικα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1