Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Νάταλι δεν είναι όπως στις φωτό που δείχνει γνωστό σάιτ.. αλλά πολύ πιο μπαμπάτσικη με πιασίματα που δεν ενοχλούν καθόλου ξανθιά και με ένα πρόσωπο που σου βγάζει πολύ καύλα αν τη δει κάποιος από κοντά...σαλοναρει με διάθεση κάτι αρκετά θετικό για να σε κερδίσει κάποια..έδωσα λοιπόν το μπλε ξεβρακωθηκα και άραξα περιμένοντάς τη στο μαλακό στρώμα... έρχεται μετά από 5 λεπτά..αρκετά διαχυτική και ορεξάτη...λίγα προκαταρκτικά πριν μπει σε τσιμπούκι όπου ήταν αρκετά ηδονισμό με παιξίματα της γλώσσας..με καύλωσε αρκετά γρήγορα..τη γύρισα μπρούμυτα της έβαλα το ένα πόδι στα πλάγια και το άλλο ίσιο και της έκανα ένα ωραίο κωλομουνογλειψιμο αφού έλεγξα για τυχόν δυσαρεστες μυρωδιές.. έδειχνε να το ευχαριστιεται καθώς κατέβασε αρκετά ζουμιά...μετά κάνα 3λεπτο τη γυρνάω στο πλάι και μπροστά βάζοντας το πόδι της στον ώμο μου το άλλο τέντα ανοιχτό και τη πινελιασα στο ζεστό μουνακι της..είχα σφίξει μουνόχειλα με το χέρι και είχα βάλει πουλί ανάμεσα πολύ καύλα...μετά από λίγο καποτιτσα και έπεσε ένα ωραίο γαμησακι εκεί στο πλάι..όπου και οι δύο φωνάζαμε...μετά από λίγο άραξα αυτή κατέβηκε από τη κάτω μεριά ανοίγοντας μου τη μουνάρα της ανάποδα στο πρόσωπο μου..όπου και άρχισε πίπα με γλώσσα έξω και ταυτόχρονα δαχτυλιάζοντάς τη όπου το δέχεται..με κοίταζε μαλακίζοντάς με με αυτή τη καυλόφατσα..ε δεν ήθελα πολύ έφυγαν τα φλοκια παντού......αραξαμε λίγο με ευχαρίστησε και αποχώρησε....καλή ήταν τον τίμησε το 20αρι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νάταλι
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, n.smirni76, Paliotsarkadoros και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2022
Πέρασα και την είδα
Παλιά καραβάνα
Δεν θυμάμαι πού αλλά παλιά την είχα πάρει 2-3 φορές
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1