Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στοχευμένη κατάθεση απόγευμα Τετάρτης στη Σαμπίνα ( πρόκειται για την Αλίνα από μοντελοαλυσίδα φυλής 54-56-66Δ ) για όσους θυμούνται. Έλειπε 3 χρόνια στην πατρίδα της. Την είχα πετύχει και σε προηγούμενη τσάρκα μου και τη θυμήθηκα κατευθείαν καθώς είχαμε περάσει πολύ καλά μαζί στο παρελθόν. Πρόκειται για μια καστανή φρέσκια πιπίνα γύρω στα 23 με μαλλί μέχρι τον ώμο κανονικό ύψος μοντελέ σώμα φυσικό 2άρι βυζάκι και ένα υπέροχο κολαράκι για πολύ γλείψιμο. Μοναδικά μείον η ακμή στο πρόσωπό της και η αξύριστες μασχαλίτσες. Μπορεί να ναι φεμινίστρια το κορίτσι ? Η πίπα της με σκούφί πάντα είναι λίγο amateur φάση το προσπαθεί όμως. Αλλάξαμε τρεις στάσεις και στο doggy έδωσε πραγματικά ρέστα με το στήσιμο και τις αντοχές της! Αντέχει το πραγματικά ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ σφυροκόπημα! Κατάθεση στην όμορφη κοιλίτσα της αν και μερικά σκάγια την πήραν και πιο πάνω αλλά τα δέχθηκε με χαμόγελο. Μου είπε οτι δουλεύει και Βέργας κάποια βράδια. Θα την ξανατιμήσω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σαμπίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Πράκτωρ Θου Βου
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
1.394
Πόντοι:
481
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 968, Masazonomaxos, giorgiodelafuentes2 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιανουαρίου, 2022
Την έχω πάρει και είναι πολύ όμορφη κοπέλα,ίσως από τις πιο όμορφες σε μένα ήταν μέτρια σε υπηρεσίες ένα 6 στα 10.
J
jimakos900
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1