Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο αναγνωση κριτικης για το συγκεκριμενο μπουρδελο ειπα να το δοκιμασω. Μπαινω βλεπω την τσατσα να καθεται στον καναπε και βλεπω και μια μπαρα στριπτιζ. Καθομαι και μου λεει περιμενε ερχεται το κοριτσι. Η Άντζελα γυρω στο 1.60 με κατι βυζαρες μαυρο μαλλι σπαστο και πλαδαρο κωλο οχι κατι τρελο αρχιζει να χορευει στην μπαρα και να μου κανει κατι κολπα με την γλωσσα αλλο πραγμα σας λεω ! Οπως ειμαι σηκωνομαι μπαινω μεσα και περιμενω. Μπαινει μεσα και αρχιζει τις ερωτησεις ποσο χρονων ειμαι απο που ειμαι και στο τελος μου πεταει και ενα (εισαι ωραιο καυλακι). Τεσπα βγαζω μποξερακι βαζει σκουφο (επρεπε να της πω ακαποτο) και αρχιζει την πιπα.ξεκινησε να ρουφαει το πουτσοκεφαλο εντονα αλλα για καποιο λογο πονεσα αρκετα(ισως μπορει να φταιει που ηταν η 3η εκεινη την μερα) και μετα τον βαζει ολο στο στομα....εκει καλυτερεψε το πραγμα. Τεσπα καβαλαει τον πουτσο μου και αρχιζει να χωροπηδαει σαν βουλγαρικο θυμιατο ! Εγω εκειμη την ωρα χαϊδευα τις εντυπωσιακες βυζαρες της και αρχισε να μου ερχεται κοντα με την γλωσσα σαν να θελει φιλακι...(σαν μαλακας δεν εδωσα εκεινη την ωρα). Στην συνεχεια ξεσαμαρωνεται και μου λεει τι σταση θες, και της λεω στα τεσσερα.στηνεται και σπαει την μεση. Την πιανω απο εκει και αρχιζω να σφυροκοπαω σαν κομπρεσερ και αρχιζει να σκουζει( τωρα αληθεια το κανε η ψεμα θα σας γελασω αλλα εμεν με τρελανε εκει) τις δινω και μια φαπα δεν λεει τιποτα στην 2η ειπε ενα βογκιτο οποτε εκοψα αλλα γουσταρε αγριο σφυροκοπημα λεμε..μετα απο κανα 3λεπτο ουτε καν εδωσα σημασια να χυσω σε συγκεκριμενο σημειο τα εχυσα μεσα στον σκουφο και συνεχεισα να βαραω κοφρες κανα λεπτο. Βγαζω το πουτσο και εκει μενω μαλακας....μου λεει με υφακι δωσε μου λιγο ακομα μαρεσε !!!! Εγω παθαινω βραχυκυκλωμα και τις λεω οτι θελει η Άντζελα. Την σφυροκοπαω για κανα 3λεπτο ακομα μεχρι που ο (μητσος) ψιλοπαραδωθηκε λογω οτι ηταν και η 3η εκεινη την μερα. Ξαπλωνουμε μου λεει τα δικα της και στο τελος μου λεει και για φιλακι. Της το δινω και φευγει. Εφυγα και εγγω ηρεμα και ωραια. Την συστηνω ανεπιφυλακτα !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2022
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
301
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , Yatoputso, Επιρρεπής και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2022
Πολύ κυκλοθυμική.. έχω πάει μαζί της καμιά 10αριά φορές, μία έτσι μία αλλιώς από διάθεση συνέχεια
07 Ιανουαρίου, 2022
Ευχαριστω για την ενημερωση !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2