Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 304 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη στο στουντιελο έγινε πριν ένα μήνα περίπου. Εκεί συνάντησα την Ιωάννα και μια άλλη που το όνομα της μου διαφεύγει. Η Ιωάννα είναι ένα 20 χρόνο πλάσμα μελαχρινο καρέ μαλλι με tattos χέρι εχει ωραίο φυσικό στήθος 2,5αρι και σφιχτό ποπό. Έρωτας Δίνω στην τσατσά τα λεφτά και περνάω στο δωμάτιο.Γδυνομαι και την περιμένω κανένα 10 λεπτό να έρθει ήταν με συναγωνιστεί. Αφού πέρασε το 10 λεπτό ακουω τα πορνοτακουνα της και μπαίνει στο δωμάτιο.Ηταν κάπως ήσυχη θα το λεγε κάποιος η πρώτη πρόταση που είπε ήταν στα αγγλικά και καταλαβα τότε ότι η κοπρλα δεν τα μιλάει τα ελληνικά. Ξάπλωσε στο κρεβάτι και άρχισε να μου τον παίζει ενώ εγώ της χαϊδεύα τα βυζια.Ύστερα μου βάλε το προφιλακτικο και άρχισε την πιπα.Καλη πιπα με χέρι και κάποιες καυλωτικες ματιές που και που.Μετα νου πηρε από μόνη της το χέρι μου και το βάζε στα βυζια της και αυτό με καυλωσε παραπάνω.Παιχτηκαν 2 στάσεις. Πρώτη reverse cowgirl όπου εκεί είχα θέα τον κωλο της τον οποίο έπιανα όλη την διάρκεια.Δευτερη στα τέσσερα όπου από μόνη της στήθηκε.Την γαμουσα στην αρχή πιο αργά και μέτα έδινα πόνο Ναι!όπου έβγαζε και κάποιες κραυγουλες.Το τέλος δεν άργησε όπου και εχυσα μέσα στην καποτα.Με αποχαιρετησε με ένα γλυκό χαμόγελο πήρε τα ρούχα της και βγήκε από το δωμάτιο.Ντυθηκα και έφυγα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2021
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού