Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μπαίνω στον οίκο, βλέπω και βγαίνει η Σάρα, που όντως είναι πολύ ωραία. Λεπτή με ωραία δέρμα.

Λέω θα περάσω να δώ.

Το δωμάτιο πεταμένες καπότες στο πάτωμα χαρτί ελάχιστο, υγείας απο τα φθηνά και τα σεντόνια ήταν σχεδόν μαύρα.

Μπαίνει μετά απο λίγο η Σάρα βγάζει το κάτω εσώρουχο και έρχεται πάνω μου. Με ρωτάει αμέσως "Με ή χωρίς;" λέω χωρίς και ξεκινάει πίπα πλήρως αδιάφορη. Απλώνω το χέρι να της βγάλω το σουτιέν και τραβιέται. Προσπαθώ άλλη μία, το βγάζω και ήταν λίγο σπασμένη με αυτό λές και δεν ήθελε να το βγάλει.

Μετά απο ~30 δεύτερα πίπα μου λέει "Έλα" και αρχίζει να περνάει προφυλακτικό ενώ δεν της είπα τίποτα. Είχα ήδη ξενερώσει και ήθελα να φύγω οπότε δεν είπα τίποτα.

Έρχεται απο κάτω και αρχίζω να την γαμάω. Ούτε ήχο ούτε τίποτα, απλά κοίταζε αριστερα.

Την ρωτάω "Μπορώ να τελειώσω πάνω σου;" και λέει "ναι" οπότε λέω ας το κάνω γρήγορα να φύγω. Την γυρνάω στα 4 για να συνεχίσω 4-5 λεπτά ακόμα και όταν ήρθε η ώρα να τελειώσω της λέω "έλα απο κάτω" οπότε βγάζω το προφυλακτικό να τελειώσω στο σώμα της και αυτή γυρνάει απο κάτω και πάνω τέρμα πάνω στο κρεββάτι και άρχισε να ψάχνει τα εσώρουχα της ενώ εγώ ήμουνα έτοιμος να τελειώσω. Οπότε για να μην τελειώσω στα σεντόνια της πιάνω το ένα πόδι και τελειώνω εκεί και με κοιτάει και μου λέει "Τι κάνεις ρε;"

Δεν είπα κουβέντα ούτε μιλήσαμε, απλά ντύθηκε και έφυγε και μόλις βγαίνει έξω την ακούω να λέει στην τσατσά "Οτι ναναι όλοι, τέλειωσε στο πόδι μου αυτός".

Πλύθηκα, έφυγα και στην έξοδο ενημέρωσα και τους 3 οτι είναι χάλια η υπηρεσία.

Χάλια η τύπισα, φόλα σκέτη.

Με την καμία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
146
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tourtouristas, epikerdis, Alverto και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού