Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η δικιά μου το βράδυ μου επρηξε τα άρχιδια για διάφορα δήθεν θέματα στην σχέση μας.. όχι ότι με ένοιαξε και πολύ ,απλά έχασα λίγο από τον ύπνο μου .το πρωί στην ηλιόλουστη Καμπούλ άρπαξα την ευκαιρία να πάω για τρέξιμο ,πριν όμως έπρεπε να επισκεφθώ για προθέρμανση έναν οίκο του διαβόλου
Αφού συνάντησα μερικά ζόμπι ,Πακιστανούς , ινδούς,πρεζακια , Αφγανούς ,Αφρικανούς , Αρειανούς κτλ κατέληξα στον οίκο ,καλή χρονιά μου ευχήθηκε η τσάτσα..έχω δύο κοπέλες μου λέει ..Όλγα και ειρήνη
Η πρώτη ήταν λίγο σπασμένη και έτσι πέρασα με την ειρήνη.
Είναι νεαρά με μαύρο μαλλί ,μικρό βυζί και πεταχτό κολαρακι το οποίο χαμηλά στην μέση το διακοσμεί ένα αδιάφορο τατουάζ.
Ξαπλωμένος στην καριολα του οίκου σκεφτόμαι ότι αν ήμουν γυναίκα ίσως και εγώ κατέληγα στο να εργάζομαι εδώ για ευκολο χρήμα
Η ειρήνη κατέφθασε γδυθηκε,άρχισε να με φιλάει στο σώμα και κατέληξε στο να περνει μια ακαποτη πίπα μέτριας αίσθητικης..την γύρισα σε 69 το μουνακι τις ωραίο και κλειστού τύπου..συνέχεια με πισοκολητο ..είναι αρκετά στενή.
Στην άκρη του κρεβατιού με τουρλωμενη την κολάρα τις εγώ σπατουλαρα το μουνάκι της ..σε πέρασμα τις γλώσας μου στην κολοτρυπιδα αντιδρούσε,έλεγε κάτι στα ρωσικά..έχυσα μετά από παραμονή περίπου είκοσι λεπτών..
Ύστερα πήγα για τρέξιμο έχοντας λιγότερη ενέργεια από το αναμένω μάλλον λόγο τις προθέρμανσης.. τίποτα που θα θυμάμαι αλλά δεν κλαις το 20αρικο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
966
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, Ημεδαπος , perseas και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2022
ρε μπρο ποιος ο λογος να πας σε μπουρδελο εφοσον εχεις κοπελα?δε ειναι παρατηρηση για καλο στο λεω.
J
jimakos900
review reaction 3 Helluvatime
04 Ιανουαρίου, 2022
Μπρο εφόσον έχεις κοπέλα γιατί να πας σε μπουρδέλο?για καλό στο λέω όχι να σε κρινω
J
jimakos900
review reaction 3 Helluvatime
04 Ιανουαρίου, 2022
Για αλλαγή φίλε μου ...
05 Ιανουαρίου, 2022
εγω μπρο αν ειχα κοπελα δε θα πηγαινα το θεωρω λιγο κουλο να εχεις και να πας αλλα ο καθενας εχει τη αποψη του,καλη συνεχεια φιλε μου
J
jimakos900
review reaction 3 Helluvatime
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4