Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χτες το μεσημέρι μετά από μια μέτρια εμπειρία που είχα στo μπουρδελάκι στο 40 της φυλής, είπα να δοκιμάσω την τύχη μου εδώ.



Ο χώρος πολύ καλός. Δεν έχω κανένα παράπονο. Η τσατσά ευγενική σχετικά νέα, από κάποια βόρεια χώρα.



Η κοπέλα (μάλλον η Βιολέτα που αναφέρεται και σε προηγούμενο ποστ, αλλα μου είπε το όνομα μπουκωμένη και δεν το άκουσα καλα... ;-D ) είναι πραγματικά πολύ όμορφη, αδύνατη με λεπτά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο. Με τα τακούνια φαίνεται ψηλή. Χωρίς αυτά είναι γύρω στο 1.70. Το μαλλί είναι καρεδάκι σκούρο καστανό με ξανθές ανταύγειες (αν το βάψει και ξανθό θα είναι τέλεια), το δέρμα αψεγάδιαστο και το μπούστο πλούσιο (λίγο μεγαλύτερο από την παλάμη και φυσικό). Υπολογίζω ηλικία γύρω στα 25.



Ξεκινήσαμε με λίγα χαδάκια για μου ανέβει η διάθεση... (είπαμε είχε προηγηθεί μέτρια επίσκεψη αλλού) Φτιάχτηκα τόσο πολύ που αν είμασταν σε άλλο περιβάλλον θα τα συνέχιζα για ώρα... Και το τσιμπουκάκι της όμως δεν πάει πίσω. Αργό και τεχνικό. Δουλεμένο. Άνετα κατέθετα και έτσι...



Ξεκίνησα με την κοπέλα ξαπλωμένη στην πλάτη της... Έκλεισε τα μάτια της και πήρε ένα ύφος σα να χάνεται στην εμπειρία... Την πήδαγα και τη χάζευα...



Μου άρεσε τόσο πολύ αυτό που όσο συνέχισα την άφησα να είναι έτσι ξαπλωμένη για να χαζεύω το πρόσωπό της και το υπέροχο στήθος της. Βέβαια έκανα 5-6 παραλλαγές στάσεων με αυτήν από κάτω και στο πλάι (κάποιες και λίγο δύσκολες), όπου η συμμετοχή της ήταν θετική και δεν δυσανασχέτησε, ούτε φάνηκε καθόλου να βιάζεται. Συνολικά πρέπει να έμεινε στο δωμάτιο πάνω απο 15 λεπτά. Δε βαρέθηκα σε κανένα σημείο και τελικά κατέθεσα από κούραση...



Άνετα θα ξαναμπώ άμα την πετύχω... Το αξίζει το 20ευρο.

Άλλωστε θέλω να τη δώ και απο πάνω καί σε πισωκολλητο... :-)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2009
Όνομα κοπέλας
Βιολέτα
Φ45
Μέγας
Εγγραφή:
16 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.146
Πόντοι:
4.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού