Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 55 10
Μπουρδέλα 115111
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Είχα πάρει το καλοκαίρι την Μαρία τρίο με μία άλλη κοπέλα της οποίας το όνομα δεν θυμάμαι. Για όσους δεν γνωρίζουν η Μαρία είναι μία νεαρή από Αλβανία, μελαχρινή με ωραίο βυζάκι και κωλαράκι και γυαλάκια που της δίνουν τύπο. Επειδή μου είχε κάνει καλή εντύπωση την πρώτη φορά ξαναπέρασα για να την δοκιμάσω αυτή τη φορά μόνη της. Η ένστασή μου είναι ότι αυτή τη φορά πήγε να ξεκινήσει την πίπα κατευθείαν με προφυλακτικό χωρίς να ρωτήσει πώς ήθελα. Όταν της είπα ότι ήθελα χωρίς μου λέει ότι δεν κάνει (?????) Τέλος πάντων με τα πολλά ξεκίνησε μια πίπα χωρίς αλλά πέρασε γρήγορα προφυλακτικό και ξεκινήσαμε το κυρίως πήδημα. Για αρχή ένα ιεραποστολικό και στη συνέχεια ένα πισωκολητό όπου και τελείωσα. Μου έκανε επίσης κακή εντύπωση και το γεγονός ότι η τσατσά (άλλη από την εξαίρετη κυρία που είχα συναντήσει την προηγούμενη φορά) χτύπησε την πόρτα σχετικά γρήγορα ( ενώ την προηγούμενη φορά είχα άνεση χρόνου). Ωστόσο η Μαρία προς τιμή της κάθισε και με άφησε να χύσω με την ησυχία μου.
Εν κατακλείδι η Μαρία είναι καβλιάρα αλλά οι υπηρεσίες τόσο οι δικές της τόσο και του σπιτιού μου φαίνονται πεσμένες σε σχέση με το καλοκαίρι. Ίσως να ξαναπεράσω να διαπιστώσω αν τελικά είναι μόνιμο ή έπεσα στην περίπτωση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
george_tzi
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
343
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sinatra7, Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού