Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Παραμονή Χριστουγέννων αποφασίζω να επισκεφτώ την Κατερίνα. Μπαίνω μέσα στο σπιτάκι ήταν η γυναίκα στην πόρτα... Λίγο απότομη με θέμα του πιστοποιητικόυ ή rapid test. Εγώ φορούσα μάσκα κανονικά και δίνω το πιστοποιητικό. Ο προθάλαμος μύριζε τσιγαριλα (τραγικό). Έρχεται η κοπέλα ηλικίας 27-30 ετών ευχάριστη, γλυκούλα, ωραίο chubby σωματακι, όλα πολύ καλά σε σχέση με την κοπέλα. Μπαίνουμε δωμάτιο καθαριότητα δωματίου πολύ μετρια και το δωμάτιο με τον χώρο της τσατσά χωριζοντουσαν με ένα σαν σεντόνι αντε να υπάρχει και ένα παραβάν. Ακούς κανονικά την τσατσά από έξω όσο σιγά και αν μιλάει. (πολύ κακό) μπαίνει η κοπέλα την πληρώνω για απλό και μου φέρνει τα όμορφα βυζάκια της και αρχίζω Να παίζω μαζί τους. Η κοπέλα σεξυ και φοράει την ομπρέλα και ξεκινάει μια ωραία πιπα βαθιά. Ξαφνικά ακούω από έξω η τσατσά να τσακώνεται με έναν που πήγε να μπει μέσα χωρίς μάσκα και επειδή δεν είχε πιστοποιητικα.(τραγικο) ανεβαίνει η κοπέλα πάνω μου. Με θέα τα βυζάκια και ότι έδειχνε σεξυ ισοσταθμουσε το γεγονός ότι η κοπέλα στην Καβάλα ήταν αρκετά μέτρια. Την βάζω ανάσκελα και αρχίζω σιγά σιγά και μετα από 2-3 λεπτά να παραπονιέται ότι πονάει ενώ δεν το έκανα με δύναμη. Την βάζω στα 4 εκεί με άφησε μόνο 1 λεπτό...και φεύγει μπροστά και ξαπλώνει ρωτοντας με αν έχω κάνει ξανά σεξ σήμερα και δεν τελειώνω. Όλη η διαδικασία δεν είχε κρατήσει 15λεπτα μέχρι στιγμης. Πολύ ευγενικά της ζητάω να με γλυψει να τελειώσω κάνει μια προσπάθεια 2-3 λεπτά και μου παραπονιέται ότι πονάει το στόμα της. Πραγματικά επειδή δεν έχω εμπειρία με μπουρδελα έχω κατάλαβα ότι η κοπέλα ήθελε να με σουτάρει στα 15λεπτα. Τελικά με ξενέρωσε δεν εχυσα ποτέ. Δεν πρόκειται να ξανά πάω και όποιος με ρωτήσει θα τον αποτρεψω εκτός και αν χυνει στα 5 λεπτά και δεν τον νοιάζει η τσιγαριλα, φωνές από τσατσά, γκρίνια από την κοπελα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 24, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Igano
Μέλος
Εγγραφή:
3 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
565
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού