Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο οικος οπου εγινε η καταθεση ειναι ευθεια τερμα δεξια.
Στο σαλονι βγηκε η Μαρινα,προκειται για μια Μολδαβη κορασιδα 27 ετων.
Εχει αδυνατα ποδια με ωραιο κωλαρακι, το προσωπο της ειναι απλο και ομορφο.
Το μαλλι της μακρυ καστανο σπαστο.Τα ελληνικα της πολυ καλα.
Το μεγαλο μειον στην εμφανιση της ειναι το στηθος της το οποιο ειναι 2αρι αρκετα πεσμενο και νερουλο.
Το προγραμμα της απλο με 69 στα 10ε.
Μικρη αναμονη στο δωματιο οπου μολις ηρθε την πηρα αγκαλια στα ορθια και μιλησαμε για λιγο για να γνωριστουμε.
Ετσι στα ορθια οπως ημασταν επεσαν και τα πρωτα γλωσσοφιλα οπου τα δεχτηκε χωρις προβλημα.
Ξπλωσα στο κρεβατι και μου περασε καποτα σε ετοιμο πεος, δεν κανει καποια προκαταρκτικα.
Η πιπα της αρκετα καλη με βαθια μπασιματα σε σημειο που πνιγοταν. Περασμα απο μπαλες δεν εκανε παρα μονο χαϊδεμα.
Κανεις καλη πιπα της λεω, αμα ηταν και ακαποτη θα με εκανες καθημερινο πελατη.
Και εμενα μου αρεσει να γλειφω τον πουτσο χωρις καποτα αλλα δε μπορω εδω μεσα ειπε η κορασις.
Μετα την πιπα της ειπα να με καβαλησει απο πανω αλλα μου ειπε οτι αυτη τη σταση δεν την κανει.
Της εια να ξαπλωσει στο κρεβατι οπου ανοιξε διαπλατα τα ποδια και της εγλειψα το μουνι της.
Αρκετα ανοιχτο εχωνα ανετα τη γλωσσα μου μεσα.Της ανασηκωσα και λιγο τα ποδια και εγλειψα και κωλο.
Η Μαρινα μου ειπε οτι της αρεσε πολυ και μαλιστα ειπε και ευχαριστω.
Την εβαλα στα τεσσερα οπου την σφυροκοπησα δυνατα με την κορασιδα να βγαζει καυλωτικα βογγητα και να τον παρνει ολο μεσα αβιαστα και αβασανιστα.
Αλλαγη σε κανονικη σταση με τα ποδια της στους ωμους μου οπου και σε αυτη τη σταση τον επαιρνε ολο μεσα της.
Για το τελος ξαπλωσα επανω της και της εκανα απαλο γαμησι με αρκετα γλωσσοφιλα.
Εκει ηρθε και το τελος με ανετο στραγγιγμα.

Συμπερασματικα η Μαρινα ειναι μια νοστιμη αδυνατη κορασιδα.
Δεν κλεβει καθεται ανετα το δεκαλεπτο μεσα χωρις βιασυνη ενω εχει καλη συμμετοχη, δεν ειναι παγοκολωνα.
Στα αρνητικα το αρκετα πεσμενο στηθος της, ενω στα θετικα τα αδυνατα ποδια της με τον καλοσχηματισμενο πωπο
και το πολυ απαλο/τρυφερο δερμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.773
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, sweeper, Paliotsarkadoros και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού