Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 25 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βράδυ Σαββάτου και κάνοντας βόλτα με το αυτοκίνητο στην παραλιακή η βροχή έπεφτε ακατάπαυστα !!!
Περνώντας έξω απο τον οίκο σκέφτηκα ότι μπορεί να δουλεύει η Εμμανουέλα και αφού είχα περάσει καλά πριν λίγο καιρό και δεδομένου ότι με τέτοιο καιρό δύσκολα κάποιος περαστικός θα έμπαινε στάθμευσα λίγο παρακάτω και μπήκα !
Η Τσατσά μου λέει έχεις πιστοποιητικό λέω ναι και μου λέει πρέπει να το σκανάρω !!!!!
Ευτυχώς έχω άλλο ενα στο wallet μου απο φίλο και της έδειξα το δικό του και όχι το δικό μου για να φυλάω τα έρμεα !!
Έφαγα λίγο φρίκη αν και δεν ζήτησε και επαλήθευση με ταυτότητα !
Ρωτάω πια δουλεύει λέει η Λίλη πολύ καλή κοπέλα και τα σχετικά . Η Εμμανουέλα δουλεύει όπως μου είπε την Κυριακή όποτε ατύχησα είπα μέσα μου…
Σκεφτόμουν εκείνη τη στιγμή να εγκαταλείψω αλλά απο τη μια η δυνατή βροχή και απο την άλλη η τσατσα που μου είπε πέρασε θα σε περιποιηθεί δεν έχουμε δουλειά με έπεισε και έδωσα τα τριάντα αργύρια .
Ανέβηκα τις σκάλες και μπήκα στο ετοιμόρροπο δωμάτιο …
Παρατηρούσα τριγύρω μου καθώς έβγαζα τα ρούχα μου και πρόσεξα τη λεκάνη στη γωνία που συγκέντρωνε τα νερά απο την βροχή που έσταζαν απο την οροφή …
Ξαπλώνω στο κρεβάτι και βλέπω τις ρογμές στον τοίχο και λέω Θεέ μου αν γίνει ένας σεισμός θα με αναζητάνε στα χαλάσματα !!!
Τις σκέψεις μου διακόπτουν οι ήχοι απο τα τακούνια που ανεβαίνουν τις σκάλες ..
Ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα χαμόγελόντας η Λιλή …
Τσουποτό σωματάκι με τατουάζ και Κοντούλα καθώς όταν έβγαλε τα τακούνια κατέβηκε 15 πόντους!
Μέτριο πρόσωπο αλλά σφιχτό κορμί με λεία επιδερμίδα ..
Είχε διάθεση στο δωμάτιο και πέρασα καλά δεν το μετάνοιωσε που έδωσα τα τριάντα ευρω!!
Ακόμα και όταν τέλειωσα και σηκώθηκα να σκουπιστώ συνέχισε να μου τρίβει τον κώλο της πάνω μου και να με πειράζει …
Στα γούστα μου είναι περισσότερο η Εμμανουέλα αλλά
Δεν πέρασα άσχημα με την Λίλη ..
Ο χώρος βέβαια άθλιος ουτε στο Μεταξουργείο τέτοια εξαθλίωση !!!

Μαζί με την άνοιξη του καιρού ίσως έρθει και η άνοιξη στα σπίτια με κάποιο καινούργιο !!
Με
Αυτα τα όνειρα θα σας αποχαιρετήσω και με χρόνια πολλά !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίλη
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ASPIRE(2)
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
19.882
Πόντοι:
2.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 5 review reaction 1 enigma 17, alpula, Ημεδαπος και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2021
Πολυ ωραια κριτικη φιλε
Και ωραια περιγραφη
Βροχερη παραλιακη Σοφοκλη Βενιζελου
Το καφε Mare που ειναι απεναντι τι παιζει αυτη την εποχη;
Το Ηρακλειο εχει λιγες επιλογες αλλα η Εμμανουελα διαμαντακι!
Να σαι καλα φιλε
T
troubaman
21 Δεκεμβρίου, 2021
Το Ηράκλειο δυστυχώς είναι πολύ φτωχό σε επιλογές και ποιότητα υπηρεσιών … για να βρεις κάτι αξιόλογο χρειάζεται να δώσεις αρκετά χρήματα σε κάποιο κορίτσι που κάνει tour και αυτή την περίοδο είναι τα χρήματα απαραίτητα για τόσα άλλα εκτός απο αυτό !!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2