Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη κριτική για την γνωστή σε όλους μας Αλιονα.
Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες.
Όλοι ξέρουμε πόσο καλή είναι στο δωμάτιο.
Εγώ είμαι χρόνια πελατης-φιλος.
Μιλάμε κάποιες φορές και πέρα του σεξ και είναι ένας πολύ καλός άνθρωπος.Στο σεξ είναι πολύ τρυφερή πάντα μαζί μου,δεν έχω κανένα παράπονο.Ομως προχθές που πήγα, συνειδητοποιήσα ότι έχει μεγαλώσει πάρα πολύ.
Κακά τα ψέματα,ο χρόνος είναι αμείλικτος με όλους μας.
Για μένα λοιπόν θα της πω ένα μεγάλο ευχαριστώ,για όσα μου έχει πρόσφερει όλα αυτά τα χρόνια,πλέον όμως θεωρώ ότι πρέπει οι οίκοι να ανανεωθούν.
Έχει κουράσει όλο αυτό.
Αλιονα να είσαι καλά κορίτσι.
Σε ευχαριστώ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
511
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paliotsarkadoros, alpula, Ημεδαπος και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2021
Ωραία σχόλια φίλε. Φόρος τιμής σε μια γυναίκα που έχει κάνει ευτυχισμένους πολλους αρσενικούς. Χιλλιαδες!! Απλά εγώ δεν μπορώ να καταλάβω το εξης: Τόσα χλμ στους οίκους της Κολάσεως, τόσα χρόνια, τόσα αφορολόγητο λεφτά, παρα πολλα! Τι κάνει ακόμα και δεν έχει αραξει; Σίγουρα έχει πλεον δικιά της σπιταρωνα και σίγουρα εχει κάνει τρελή μπαζα! Τελικά η πορνεια είναι ένα ναρκωτικο που δεν μπορείς να ξεφυγεις. Όσο συγκροτημενες κι αν είναι μερικές ιερόδουλες, όπως η Αλιονα, δεν μπορουν να ξεφύγουνε από αυτή τη συνήθεια. Το σπέρμα είναι το νεκταρ για πολλες γυναίκες τελικά!
review reaction 1 Manolo(2), Ημεδαπος
19 Δεκεμβρίου, 2021
Και από ότι πληροφορήθηκα από υπηρεσία, μάλλον θα εργάζεται μέχρι τέλος του χρόνου. Αποχωρεί οριστικά στην πατρίδα της...
Όποιος πρόλαβε...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2