Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη ενα βροχερο βραδι παρασκευης στην λιζα την οποια ειχα τσεκαρει 2-3 φορες σε προηγουμενες τσαρκες. Ψαχνοντας μια κοπελα να καβαλησει την πουτσα μου κι εγω να μεινω αραχτος εδωσα το μπλε χαρτονομισμα στην ευγενικη τσατσα και περασα στο πεντακαθαρο δωματιο. Νωριτερα στο σαλονι η λιζα ειχε ριξει καραμουζα σε παρεα πιτσιρικαδων οι οποιοι ως γνωστον γυρνανε βραδι τα τσαρδια για χαβαλε χωρις να εχουν σκοπο να μπουν σε δωματιο. Μου αρεσε αυτο το στυλ της λιζας και ειπα να την δοκιμασω. Εμφανησιακα ειναι οπως την εχουν περιγραψει οι συναγωνιστες, μικρη αναμονη κι ερχεται στο δωματιο οπου ειχα αραξει κι εβλεπα τσοντα. Της ειπα οτι μου αρεσε μου καραμουζιασε τους πιτσιρικαδες στο σαλονι και γελασε. Ξεκινησε μ ενα δυνατο στοματικο και στην συνεχεια μου φορεσε καποτα και αρχισαμε την καβαλα. Η κοπελα ειναι ιδανικη να χορευει και να γαμιεται με τις ωρες πανω στο καβλι σου. Δεν ηθελα κατι περισσοτερο απο αυτην κι ετσι ηρθε το τελος. Με αποχαιρετησε μ ενα φιλι στο μαγουλο και λεγοντας μου οτι ειναι εμφανησιμος. Θα μπορουσε ανετα να δουλευει σε στριπτιτζαδικο. Οσοι αρεσκεστε σε σκινυ κοπελες να περασετε. Σιγουρα τιμησε τα λεφτα της και χαλαρωσα ευχαριστα μαζι της μετα απο μια δυσκολη μερα.
Υ.Γ : Εβαλε κλιματισμο στο κρυο σε καποια φαση αλλα με τοσο χορο, οταν εφυγα μου φανηκε λογικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2021
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.431
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Keeper, DmtrsxXx, Constantinos27 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2021
Σε παλιότερες κριτικές διάβασα ότι είσαι παντρεμένος με μιαα μαστιχωτη γυναικάρα, σε έδιωξε τελικά και κατέληξες εκεί;
18 Δεκεμβρίου, 2021
Δεν μ εδιωξε ακομα τυπισσα και ειναι ενημερη για την τσαρκα μου και την καταθεση.
18 Δεκεμβρίου, 2021
Περίεργο μου φαίνεται πάντως, να υπάρχουν γυναίκες τόσο προχωρημένες και να το ανέχονται. Μάλλον έχουν πάει περιπατο τα συναισθήματα και απο τους δύο σας. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο. Εγώ στην θέση σας θα είχα φύγει, αν ήμουν στην θέση ενός από των δύο σας. Γιατί "δύο καρπούζια, φίλε δεν χωράνε κάτω από την ίδια μασχάλη".
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3