Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη συγκεκριμένη κοπέλα την είχα σταμπάρει από καιρό και όλο ανέβαλα την επίσκεψη στο συγκεκριμένο σπίτι. Χθες το μεσημέρι όμως, περνώντας από την περιοχή με το αυτοκίνητο, βρήκα να παρκάρω σχεδόν απέξω και δεν έχασα την ευκαιρία. Ανέβηκα στον όροφο, εμφανίστηκε η ίδια και αυτοπαρουσιάστηκε. Πρόκειται για ένα μιλφάκι (35-38 ετών την έκανα), ξανθό μαλλί πιασμένο, γυαλάκια που της δίνουν ένα ωραίο στυλ, μέτριο ανάστημα (εκεί 1.62-165), κανονικό σώμα και βυζάκια 1,5άρια. Δεν το πολυσκέφτηκα, έδωσα το 20 € και μπήκα να φρεσκαριστώ. Σε κανά 3’ ήρθε, φορώντας ροζ εσώρουχα και με βρήκε ξαπλωμένο στο κρεβάτι. Είχε ευχάριστη διάθεση και αυτό ήταν θετικό. Μου έκανε κοπλιμέντα για το σώμα μου και την καθαριότητά μου και χωρίς να με ρωτήσει ή να της το ζητήσω ξεκίνησε μία ωραία πίπα. Προηγουμένως είχε βγάλει τα εσώρουχά της και τα πορνοπάπουτσα. Έχει ωραίο δέρμα, απαλό, καθαρό, χωρίς καθόλου κυτταρίτιδα και περιποιημένα άκρα σε χέρια και πόδια. Η πίπα της, λοιπόν, ήταν αρκετά καβλωτική, υγρή, ενώ έκανε πέρασμα και από τις μπάλες. Μετά της ζήτησα να έρθει από πάνω, όπου η κίνησή της και η συμμετοχή της ήταν καλή. Μόνης της μου ζήτησε να το γυρίσουμε σε πισωκολλητό, όπου πάλι της τον έβαλα στο μουνί, γιατί λόγω κούρασης η στήση μου ήταν 70-80 % και από κώλο δεν θα γινόταν καλή δουλειά. Μετά την πήρα και ιεραποστολικά και εκεί, αφού έβλεπα ότι ίσως δύσκολα να τελείωνα, έδειξε υπομονή και με χαλάρωσε. Μου ζήτησε να ξαπλώσω, καθάρισε το προφυλακτικό με υγρομάντηλο και (πάντα με το προφυλακτικό) ξεκίνησε μία έντονη πίπα ώσπου τελείωσα στο στόμα της (εντός προφυλακτικού). Μετά τα είπαμε για λίγο και μου είπε πως δεν θα με άφηνε να φύγω χωρίς να τελειώσω. Αυτή τη συμπεριφορά της την καταλογίζω στα θετικά, φυσικά. Την ευχαρίστησα και έφυγα ικανοποιημένος. Με λίγα λόγια η Στέλλα είναι ένα μιλφάκι ικανοποιητικής εμφάνισης, με καλή συμμετοχή και υπομονετική. Δεν ξέρω αν δίνει κώλο χωρίς μα και μου, εφόσον είναι στο πρόγραμμά της, αλλά σκέφτομαι να ξαναδοκιμάσω για να το διαπιστώσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.726
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Επιρρεπής, Ημεδαπος και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2021
35-38 ουτε με σφαιρες 45αρα σιγουρα ειναι παρολα αυτα εχει φοβερο κορμι και ειναι σιγουρα πολυ τιμια η τυπισσα ειδικα σε αυτες τις εποχες ξεραηλας που διανυουμε.
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Bonecrusher, Ημεδαπος
17 Δεκεμβρίου, 2021
35 με 38 δεν είναι με τίποτα κοντά στα 48 την κόβω.
Ειναι πολύ όμορφη κ εχει εκπληκτικό σώμα.
Θυμίζει την γειτονισα του απέναντι διαμερίσματος που απλώνει ρούχα με κοντα φουστανακια κ μας καυλωνει.
Στα αρνητικά δεν κάνει ελεύθερο τσιμπουκι κ για κωλο τα μασάει δεν ειναι του τύπου πάρε κόσμε κωλο...
review reaction 1 sirodoht, giorgiodelafuentes2, Bonecrusher
17 Δεκεμβρίου, 2021
Κοντά 50 τύπε μου είναι.
Χαίρομαι που πέρασες καλά και φυσικά ΔΕΝ πήγε χαμένο το 20€
*Αναμένω πραγματικά την επόμενη φορά που θα την πάρεις από κώλο εάν θα σε αφήσει...
Διότι εμένα όσες φορές την είχα πάρει ΠΟΤΕ ΔΕΝ έκατσε να κάνω την δουλειά μου....
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Bonecrusher, Ημεδαπος
17 Δεκεμβρίου, 2021
Έπεσα έξω στην ηλικία, ίσως με ξεγέλασε το σώμα της, που είναι πολύ καλό για την ηλικία της.

@Ημεδαπός: εμένα μου έκανε πίπα άνευ και μόνο στο τελειωτικό στο στόμα είχα το προφυλακτικό.

@msakis: Αν πάω και δώσει κώλο, θα ενημερώσω τους συναγωνιστές.
review reaction 1 Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2
18 Δεκεμβρίου, 2021
Παντως παλια κωλο εδινε ευκολα απλα με διαλειματα κωλο-μουνι και τουμπαλιν.Δεν αντεχει το συνεχομενο μαλλον...
review reaction 1 Bonecrusher
20 Φεβρουαρίου, 2022
ΕΙΝΑι ψεύτικη και κλέφτρα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6