Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βόλτα απογευματινή στα σπίτια της Διδύμου και γενικότερα αυτά που διάβαζα τα διαπίστωσα και ο ίδιος μιλάμε πως η περιοχή κοντεύει να γίνει μεταξουργείο ίσως και χειρότερα απο τα πρεζόνια κλπ ..
Μπαίνω λοιπόν στον οίκο και μου εμφανίζει πως είχε μόνο μια κοπέλα και πως μόλις είχε αρχίσει η βάρδια της ονόματι Αλιόνα το θυμόμουν το όνομα αλλά μιας και δεν είμαι απο Αθήνα και δεν γνωρίζω και πολύ καλά τα σπίτια δεν θυμόμουν εάν ήταν αυτή για την οποία είχα διαβάσει , Λοιπόν σαλονάρετε μια κυρία μεγάλη κοντά στα 55 ξανθιά με σέξυ κορμάκι και ψηλές κάλτσες η οποία ήταν αρκετά ναζιάρα και καυλιάρα ειδικά για την ηλίκια της κλπ ...
Μου λέει θα περάσεις ;
Ε και λέω δεν γαμείς αφού είχε και κώλο μέσα στο πακέτο ένα 20 ρικο είναι . Οπως και μπήκα σχετικά καλό το δωμάτιο αν και θύμιζει πολύ μεταξουργείο , έρχεται η κυρία φορούσε λοιπόν ένα κορμάκι και ψηλές μαύρες κάλτσες πιθανόν για να την κάνουν και πιο όμορφο το κορμί της και ξεκινάει λοιπόν μια πίπα ενω ταυτόχρονα την δαχτύλιαζα , τον πεταδάχτυλο πήρε μέσα και ακόμα μπορούσα να βάλω και απο το άλλο το χέρι στο μουνί της . Συνεχίζει λοιπόν την πίπα ακάθεκτη έβαζε και λίγο δόντι κάτι που δεν μου πολύ αρέσει και έχουμε φτάσει στο 10λεπτο να με τρομπάρει σαν τρελή αφού λοιπόν της είπα σταματα να σε γαμήσω 3 φορές είδε πως δεν θα έχυνα έτσι στην πίπα και σταμάτησε .
Στήθηκε στα τέσσερα αφού πρώτα μου είχε περάσει σκούφο και σως το παπάρι μου και κατευθείαν κώλο ξεκινάω λοιπόν και εγώ και δίνω πόνο αφού και αυτή η τρύπα της είναι σαν του μουνιού λαγούμι , μετά ιεραποστολικό μουνί και μετά πάλι κώλο , Η θεία να μου λέει έτσι παλικαρά μου και κάτι τέτοια . Το τέλος ήρθε μέσα στον κώλο της λοιπόν με πολλά βογγητά απο μέρους μου γιατί είχα κάποιες μέρες να γαμήσω και με πόνεσαν μέχρι και οι μπάλες στο χύσιμο ...
Γενικά για 20 ευρώ και παραμονή λίγο πάνω απο 20 λεπτά στο δωμάτιο ίσως έχει και καλύτερες περιπτώσεις που να τον παίρνουν αδιαμαρτύρητα κώλο μουνί στόμα και πάλι απο την αρχή αλλά το θέμα είναι πως είχε όρεξη η θείτσα για σεξ και να σε κάνει να περάσεις καλά αυτά δεν τα βρίσκεις εύκολα ...
Τέλος να πω πως το ίσως που έβαλα δεν πάει για τις υπηρεσίες αλλά για εμφάνιση , ηλικία της κυρίας μιας και πέφτει παραπάνω απο τα γούστα μου ...
Ευχαριστώ πολύ τα μέλη των Αθηνών για τις πληροφορίες που αναρτούν σχετικά με διαθεσιμότητα αλλά και εμπειρίες .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Paupalos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
589
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Chemical Warfare, spor48, perseas και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού