Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στη 1η βάρδια, η σπαστικια τσατσά έλειπε οπότε ξεκινήσαμε καλά, είχε ρεπό? ενημερώθηκαν για τα κακά σχόλια που ακούγονται κ γράφονται γι αυτή και τη πήγαν αλλού? θα δείξει στις επόμενες βόλτες.
Ο σκοπός της επίσκεψης μου ήταν για να βρω και να περάσω με την Τινα, συνεχίσαμε καλός λοιπόν μια και η Τίνα εργαζόταν μαζί με την Αναστασία.
Η Τινα είναι μια κοπέλα μετρίου αναστηματος γύρω στο 170-172, μελαχρινη με το μαλλί πιασμένο σε μακρυά αλογοουρά, κανονικό σώμα και 2-2.5αρι βυζι.
Εδώ τη παρουσιάζουν ως Ρωσίδα, στο Ιάσωνος 37 που την είχα πάρει όταν οι οίκοι ήταν ακόμα κλειστεί μου την παρουσίασαν ως Πολωνεζα ενώ σε κάποιες κριτικές που διάβασα έχει ακουστεί Βουλγάρα και Ρουμάνα, άντε βγάλε άκρη μιας και η κοπέλα μιλάει μόνο ελάχιστα αγγλικά.
Η πρώτη μου γνωριμία μαζί της ηταν λοιπόν στο Μεταξουργείο όπου δουλευε ως Κατερίνα, η πρώτη μου εμπειρία μαζί της ηταν μέτρια αλλά ακολούθησαν άλλες δύο φορές, μιας και εκείνη τη περίοδο είχε λίγες αξιόλογες εμφανισιακά και κάθε φορά ήταν κ πιο βελτιωμένη.
Πλήρωσα το λοιπόν και πέρασα στο δωμάτιο, επέλεξα να περάσω σε δωμάτιο του ορόφου, φρεσκαριστικα και την περίμενα.
Συνοπτικά, προκαταρκτικα φιλιά χωρίς γλώσσα χουφτωματα όσο ήμασταν όρθιοι και μέχρι να της βγάλω τα εσώρουχα, στη συνέχεια όταν ξάπλωσα πεταχτά φιλιά από λαιμό μέχρι στομάχι, πιπα αρκετά καλή αν και όχι όσο υγρή τη θέλω, αρχιδια δε γλύφει, γλύψιμο δέχεται και σε αφήνει για ώρα, πέρασμα προφυλακτικού, πρώτη στάση την ανέβασα από πάνω μου, καλή συμμετοχή όπου άλλοτε ανεβοκατεβαινε πάνω στο πουτσο μου και άλλοτε έκανε κυκλικές κινήσεις της λεκάνης της, δεύτερη στάση στα τέσσερα, καλό στήσιμο χωρίς να κλέβει, τριτη κ τελευταία στάση με αυτήν ανάσκελα, το τελείωμα έγινε στα βυζια της.
Στο δωμάτιο έκατσα πετιπου 18 λεπτά χωρίς καμία απολύτως ενόχληση, μια τίμια επιλογή για μένα η Τίνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τινα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.158
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, nick9x, anthotypos και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2021
Τὴν ἀντιπαθητικὴ ὑπηρέτρια τὴν ἔχω πετύχει καὶ στὶς δύο βάρδιες. Στὴν δέ πρωινὴ ἔπινε καφὲ στὰ σκαλάκια τῆς ἐξώπορτας.Καφές
Συμπληρώνω ὅτι ἡ Τίνα ἐργάστηκε τὸ καλοκαίρι ὡς Κατερίνα στὸ Ἰάσονος 37 ὄροφο, ἐξαφανίστηκε καὶ κατόπιν πέρασε ἕνα φεγγάρι, μὲ τὸ ἴδιο ὄνομα, ἀπὸ τὸ Διδύμου 18Α. Στὸ Βέργας 3 ἄλλαξε ὄνομα. Οἱ ὄμορφες στὸν ἐν λόγω οἶκο εἶναι αὐτὴ καὶ ἡ Ἰονέλλα.Κουλ
Τέλος, ἡ Τίνα δὲν ἔχει σχέση μὲ τὴν συνονόματη τοῦ Βέργας 7. Πρόκειται γιὰ διαφορετικὰ πρόσωπα.
review reaction 1 n.smirni76
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1