Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα συναγωνιστες, εκανα την τσαρκα μου οπως παντα βεβαιως βεβαιως,Χαχαχα!Χαχαχα! στα δρομακια της φυλης αλλα και των γυρω στενων φωκαιας, φιλιππιδου κλπ . αρκετα σπιτακια ανοιχτα και καποιες παρεες που τσαρκαρανε! Ειδα αρκετες κοπελες, μετριες κατα τα γουστα τα δικα μου, οπου θυμηθηκα οτι ειχα δει σε προηγουμενη τσαρκα μου την Αγγελα στο διδυμου 22( πανω οροφος)! Βουρ λοιπον, το σαλονι αδειο, επελεξα την Αγγελα, πληρωσα το αντιτιμο και περασα στο δωματιο! Δεν αργησε να ερθει η κοπελα, εμφανισιακα ειναι λιγο γεματουλα ευσωμη , με μεγαλο κωλο και ωραιο στηθος 2,5 + θα ελεγα με πεταχτι ρογα!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Με ρωτησε τη θελω, και ξεκινησε την πιπα , καλη βαθεια με φοβερο γλυψιμο αρχιδιων! Εδω τελειωνουν δυστυχως τα ωραια Money Mouth καθως η κοπελα εδειχνε σημαδια βιασυνης!ΔάκρυMoney Mouth Της ειπα να σταματησει την πιπα καποια στιγμη και να την παρω στα τεσσερα! Εκει δυσανασχετησε και δεν της αρεσε! Εγω στραβωσα, λεω απο μεσα μου εδω ηρθα να σπρωξω, τελος παντως, δεν βαριεσαι , 20αρικο εδωσα,! Την αφησα να συνεχισει την πιπα, αλλα και να μην αφησει παραπονεμενα και τα μεζεα! Καποι στιγμη μου βγαζει την καποτα και λεει θα τελειωσεις? Της λεω οχι συνεχισε λιγο ακομη, πιστευω εχουμε λιγο χρονο ακομη, μου ξαναβαζει καποτα, και μου λεει το εξης κουλο΄: μια θες πιπα, μια απο πισω!ΝτροπήΜαλακία Λοιπον μετα τα πολλα, ηρθε η ωρα να τελειωσω στο στομα της, και καθως πηγα να πιασω τα μαλλια της τραβηχτηκε δεν τη αρεσε!Money Mouth Ντυθηκα , την χαιρετησα, και επεστρεψα σπιτι ! Τα συναισθηματα αναμικτα για την Αγγελα, αυτη ηταν η εμπειρια μου μαζι της, καποιος αλλος μπορει να περασει καλυτερα! Εγω ομως δεν θα την ξαναπροτιμησω! Καλα γαμησια, συναγωνιστες!Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2005
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αγγελα
Προκαταρκτικά
Όχι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Johnny87
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3.308
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, Masazonomaxos, Ημεδαπος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2022
Τυπε αναφέρεσαι στην καστανομαλλα Άντζελα ππυ σαλοναρει μαζί με μια μελαχροινή Όλγα;
31 Ιανουαρίου, 2022
Η τσατσα την φωναζει Αγγελα, εχει κοτσο τα μαλλια , και συνηθως σαλοναρει με κοκκινα εσωρουχα! Την αλλη δεν την θυμαμαι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2