Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπερα αλανια..

Το τριτο μερος μιας πορνοβραδιας πολυ εντονης και γαματης πραγματικα..
Ειχα πολλα χρονια να επιχειρησω το συγκεκριμενο εγχειρημα
αλλα η μεγαλη απουσια γκομενας και οι καυλες στο κοκκινο μου ελεγαν
οτι το να παιξω και τριτο ματσακι στη σειρα θα στεφθει με επιτυχια..
Ας ειναι λοιπον.
Ανεβηκα στην στριφογυριστη σκαλα του οικηματος και μπηκα στο σαλονι οπου
η καλη κυριουλα της υπηρεσιας μου παρουσιασε το κοντομπιελο και τσαχπινικο
Ρουμανακι την Ντιανα..
Προκειται για μια κοντη κοπελιτσα με ολολευκο δερματακι,μικρα βυζακια και ενα
πολυ συμπαθητικο προσωπακι που πλαισιωνεται απο 2 πολυ ωραια ματακια παιχνιδιαρικα..
Η Ντιανα μου εκανε ενα πεσιμο διχως αυριο λεμε μου πεταξε εξω τον μελατο πουτσο και τον επαιζε
χυμα μπροστα σε αγνωστους συναγωνιστες και με εκθειαζε με απωτερο σκοπο φυσικα το να μπω στο
δωματιο κατι το οποιο ηταν η φυσικη ροη των πραγματων εννοειται..
Περιμενα λιγο γιατι ειχε αλλο δωματιο πλυθηκα αραξα και περιμενα σκεπτομενος οτι μπορει και να μην
μπορεσω να τελειωσω και τριτη φορα στην σειρα.
Ο Θεος και η Ντιανα ειχαν αλλα σχεδια για εμενα παντως απλως εγω δεν τα ηξερα..
Ακουσα τα βηματα της να πλησιαζουν με χαχανητα και γελια και σκεφτηκα αυτοματα ποσο σημαντικο ειναι το γελιο
και μια εστω υποτυπωδης καλη συμπεριφορα τοσο των κοριτσιων προς εμας αλλα και το αναποδο.
Αλλαζει αυτοματα ολο το κλιμα και γινεται μαγικο..γαματο και πολυ φωτεινο..
Μπηκε στο δωματιο πηδηξε πανω μου με αθωοτητα μικρου παιδιου και με γαργαλαγε λεγοντας μου διαφορα
για φρουτα του δασους και ζωακια φιδακια και οτι να'ναι για λιγη ωρα που ηταν η ωρα του παιδιου..Χαχαχα!
Με ρωτησε αν θελω με η χωρις πεοθηλασμο ειπα χωρις και ξεκινησε την κολασμενη πιπαρα που κανουν
ολες οι Ρουμανες και που λογικα μαθαινουν σε καποια σχολη γιατι δεν δικαιολογειται ρε αδερφε αναγνωστη να κανουν
ΟΛΕΣ τσιμπουκαρες που ανασταινουν νεκρους..
Ρουφηγμα ΤΡΕΛΟ και γενικοτερη περιποιηση ΟΛΗΣ της περιοχης η ομορφουλα της ιστοριας μας φτασαμε σε σημειο
να την παρακαλαω να σταματησει για να την πασπατεψω και λιγο και να μην χυσω στο τσιμπουκι.
Καβαλημα cowgirl με το κοριτσι να ιππευει τον Αστραχαν και να τρεχει ανεμελη στις στεπες της Αχαρνων...
Κοπανημα κανα 7 λεπτο και πανω που παω να της πω να αλλαξουμε σταση να γαμηθουμε λιγο συζυγικα να την δουμε και λιγο
αλλιωτικα μου πιεζει το πανω κεφαλι στο προσκεφαλο του κρεβατιου και μου δινει 5-6 λυσσασμενες μουνιες στο πεος
και με αποτελειωνει ετσι ξαφνικα και απροσμενα αφηνοντας με μαλακα..
Μαλιστα με κοροιδεψε κιολας οτι εχυσα πολυ γρηγορα και οτι θελει και αλλο και τωρα τι θα κανει και αυτη η καψερη
παναθεμα την τυχη της την μαυρη με εμενα τον επιβητορα απο τα lidl.
Anyway γελασαμε μιλησαμε λιγο για αυτην μου ειπε οτι εχει παιδακια και οτι δουλευει για να τα ζησει της ευχηθηκα
τα καλυτερα γιατι ειναι πολυ ευχαριστος ανθρωπος και πραγματικα της αξιζει ρε μαγκες οπως και στις περισσοτερες
εργαζομενες που μας βοηθουν να εξασκουμε το ιδιαιτερο χομπυ μας..

Ντυθηκα, σουλουπωθηκα,καληνυχτησα και βγηκα να πατησω τα αφιλοξενα πλεον εδω και αρκετα χρονια
πεζοδρομια των Αθηνων μιας πολης που ευθυνεται για μερικες απο τις πιο ομορφες στιγμες της εντονης νιοτης μου
αλλα και πολλες ασχημες δυστυχως..

"Τωρα το πεδιον της Μαχης ειναι
ενας τοπος πτωματων.
Αυτοι, οι αποφασισμενοι να πεθανουν,
θα ζησουν.
Αυτοι που ελπιζουν να σωσουν τις
ζωες τους, θα πεθανουν."

Wu' Tsi

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2021
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koutavoulias
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
20.001
Πόντοι:
14.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, kostas34, bourdeliaris82 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού