Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γειά και χαρά, σήμερα το πρωί είπα να ρίξω ένα πουλί! Ηθελα κώλο! Οι Ισαβέλλες γαμιόντουσαν και οι δύο και βαριόμουν να περιμένω, είπα να πάω Διδύμου στην Λυδία στο 22 αλλά στο 18β στο υπόγειο με περίμενε μια ευχάριστη έκπληξη! Γύρισε πίσω η Μαρία η Αλβανέζα που παλιά ήταν στα Διδύμου 20 Και στο Αλκηβιάδου! Μέτριου ύψους Αλβανέζα, με μπουτάρες, κωλάρα, μικρό καλούτσικο όμως στήθος, μαλλί μαύρο μακρύ, με σκληρά χαρακτηριστικά προσώπου! 45-50 λογικά! Η καραντίνα δεν μπορώ να πω ότι την επηρέασε ιδιαίτερα τουλάχιστον στα δικά μου μάτια (κατά δήλωσή της ήταν εκτός δουλειάς ΔΥΟ χρόνια με αυτά που έγιναν). Γενικά για μένα η Μαρία είναι "σκυλί του πολέμου" κατηγορία που λατρεύω, με θυμήθηκε αμέσως ήταν άκρως φιλική και δεν έπαιζε με την καμία να μην περάσω. Δωμάτιο καθαρό με air condition, σχεδόν μετά από 3-4 λεπτά ήρθε. Μπαλαμούτι στο όρθιο, 2-3 λόγια για το που ήταν τι κάνω/κάνει κτλ, ΓΟΝΑΤΙΣΜΑ και πήρε το καυλί μου στο στόμα της! Με κοιτούσε στα μάτια από τον καθρέφτη ενώ με τρόμπαρε, κάποια στιγμή απλά αφέθηκε να της γαμάω το στόμα σε ήπιο ρυθμό! Το σκηνικό συνεχίστηκε στο κρεβάτι όπου της άνοιξα τα πόδια και την άρχισα στο πινέλο! Της άρεσε αλλά με σταμάτησε να μην τελειώσει! Μπήκα στο μουνί της όπου και την γάμησα ιεραποστολικά για λίγο, αλλά για μένα ΜΑΡΙΑ = ΚΩΛΟΓΑΜΗΣΙ! Έτσι και έγινε! Στήσιμο στα 4 κρέμα και...πάντα σύμφωνα με αυτήν μετά από πολύυυυυ καιρό ήμουν εγώ που μπήκα στον κώλο της! Ασάλιωτα Ζορίστηκε, μπήκα σιγά σιγά και άρχισα να την γαμάω αργά, βαθιά! Η αίσθηση ήταν πάρα πολύ καλή, στενά, όπως μπαινόβγαινα το κωλάντερό της αγκάλιαζε τον πούτσο μου, η Μαρία βογκούσε, είχε στηθεί μεν τίμια, αλλά κρατούσε τα μπόσικα, σε κάθε μου σπρώξιμο ο κώλος χαλάρωνε και θυμόταν τα παλιά του μεγαλεία! Ήταν πολύ καλό για να μην τελειώσω μέσα της (προφυλακτικό). Έτσι ήρθε το τέλος με τη Μαρία να μου λέει κανα 2 κουβέντες όσο ντυνόμουν και να την κάνει! Πείτε το κάρμα, τύχη ότι και αν είναι την συγκεκριμένη και όταν ήταν Αλκηβιάδου ΠΑΡΑ πολλές φορές της άνοιγα εγώ τον κώλο μου το λεγε και γελούσε και σήμερα, ότι ούτε στόχο να την είχα βάλει! (αχ που σε ρε Σάρα που με παρακαλούσε να της τον ανοίγω για τη βάρδια, και μου λεγε και ευχαριστώ από πάνω Κατσικογάμης)
Χάρηκα υπερβολικά σ ένα βαθμό γιατί άλλη μια ως τώρα απουσία αν μη τι άλλο επέστρεψε, άλλη μια καλή στάνταρ επιλογή! Σας αφήνω με ένα κομμάτι από τον ΜΕΓΑ Till με ένα video clip αντάξιο ενός μπουρδελιάρη, να στε καλά!

https://www.youtube.com/watch?v=eciZWNdkGqs&ab_channel=LindemannOfficial

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.076
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 drifter81, fatasstits, TOMCRUISE και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2021
κάνει ακόμα γλυφωκωλαδα?
25 Νοεμβρίου, 2021
δεν ξέρω, δεν έχω ζητήσει ποτέ μου
review reaction 1 n.smirni76
30 Νοεμβρίου, 2021
Αμα μπορούσα θα έβαζα δύο like ένα για την κριτική και ένα για τον μέγα Till !!!!
review reaction 2 EvilPlasma
18 Δεκεμβρίου, 2021
@EvilPlasma ούτε εγώ, από μόνη της το έκανε
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4