Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ψηλή ξανθιά όμορφη Ρωσίδα με ωραία μάτια λίγο φλατ κώλο που τον κρύβει κάτω από ένα baby doll...εκεί ξεγελάστηκα... τεσπά...είπα να μπω να ρισκάρω ένα 20αρι.. τι το θελα...μπαίνει μέσα άρχισε να με ψεκάζει παντού αντισηπτικό..οκ λέω πάμε παρακάτω..υπερελαχιστα προκαταρκτικά δύο δευτερολέπτων και ερώτηση για πίπα σε πεθαμένο πουλί...ξεκίνησε λοιπόν ένα άτονο τσιμπούκι χωρίς κανένα ενδιαφέρον...κατάλαβα ότι δε θα μου σηκωνοταν με τίποτα..τη σταμάτησα και τη γύρισα στα 4 .ηπως σώσω τη κατάσταση μαλακιζοντας το μουνί της...αλλά μπάααααα..δε με άφηνε ούτε εκεί..βασικά δεν άφηνε να πιάνω τίποτα τραβιόταν συνεχώς..τη γυρνάω ανάσκελα και είχε κρύψει με το ένα χέρι βυζιά και με το άλλο το μουνί της... το πουλί μου εντωμεταξυ ακόμα πεθαμένο...περίμενε να μου σηκωθεί...της είπα να φύγει όπως ήταν....δεν είμαι της φασαρίας...οπότε και έφυγα λέγοντας ένα απλά ΟΧΙ σε ερώτηση της τσατσας αν πέρασα καλά....αααααα και η συγκεκριμένη χτυπά πόρτα στο 6αλεπτο και ήμουν και στο επάνω δωμάτιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paliotsarkadoros, giorgiodelafuentes2, alpula και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2021
Σιχαμένη φόλα
review reaction 1 κλεοβουλος
25 Νοεμβρίου, 2021
μια απ τα ιδια το ειχα γραψει στις ενηνερωσεις το απολυτο τιποτα πολλα περσαν απο το μυαλο μου
F
fil69
review reaction 1 κλεοβουλος
25 Νοεμβρίου, 2021
Εμένα με άφησε να πιανω αφου μου έβαλε αντισηπτικό στα χέρια.. Αλλά γενικώς πολυ αργή στις κινήσεις της για να κερδίσει χρόνο..
review reaction 1 κλεοβουλος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3