Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Κυριακή το μεσημέρι, έκανα βόλτα στα λημέρια της Διδύμου και μπήκα στο γνώριμο σπίτι με τον αριθμό 27. Όταν μπήκα, παραδόξως, ήμουν μόνος μου και η τσάτσα μου λέει έχω Βικτώρια και Τζούλια. Σκέφτηκα ότι τη Βικτώρια την έχω πάρει τόσες φορές, ας δώσω και την ευκαιρία στην Τζούλια. Δεν περίμενα να σαλονάρει, άλλωστε την έχω δει. Μπήκα στο πρώτο αριστερά δωμάτιο και περίμενα. Σε 6-7 λεπτά ήρθε το "μωρό". Πρόκειται για νταρντανονταρντάνα (όπως λέει και ο τίτλος). Ψηλή γυναίκα, γύρω στα 45-47 ετών, από ρωσία (ή εκεί γύρω τέλος πάντων), ξανθιά με πιασμένο μαλλί, εντελώς μέτριο πρόσωπο (άβαφτη κιόλας), με μπουτάρες, ποδάρες, κωλάρες, μπρατσάρες, κοιλάρες, αλλά όχι βυζάρες (2-2,5 μαξ). Ήταν ευδιάθετη και καθαρή (μύριζε και Listerin). Άρχισε τα τριψίματα και τα χάδια και γρήγορα πήρε ακά την πούτσα μου στο στόμα της. Η πίπα της πολύ καλή, υγρή και σε προσπάθειες βαθιών καταπόσεων. Σε ένα σημείο, μόνη της, γύρισε σε στάση 69, αλλά δε θέλησα να τη γλείψω, παρά της έβαλα δάχτυλα στην τεράστια μουνάρα της και πασπάτευα και τον κώλο της. Η πίπα της είχε διάρκεια, την έκοψα όμως για να μην τελειώσω κατευθείαν. Πρώτη στάση την πήρα ιεραποστολικά, με καλή συμμετοχή και στάση, ενώ ήταν δεκτική σε δυνατό σφυροκόπημα και τέρμα άνοιγμα στα πόδια της. Στη συνέχεια γύρισε στα 4 και τον έβαλε με τη μία στην κωλάρα της! Και εκεί δεν είχε πρόβλημα να τον τρώει βαθιά και δυνατά. Όταν έφτανα προς το τέλος, έβγαλα την καπότα και της τον έδωσα στο στόμα. Μετά από κανά δίλεπτο έχυσα πάνω στη γλώσσα της και αφού με στράγγιξε, μου έδωσε υγρομάντηλα και σηκώθηκε και τα έφτυσε στο νιπτήρα. Σαν συμπέρασμα, η Τζούλια είναι για ειδικά γούστα, λόγω του σωματότυπού της, αλλά παίρνει ωραία πίπα και δίνει κώλο χωρίς μα και μου. Όμως, όταν στην ίδια βάρδια είναι η Βικτώρια και η Φωτεινή, τότε δύσκολα θα την ξαναπροτιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.726
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Chemical Warfare, Ημεδαπος , olddog και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2021
της έχω ρίξει ανελέητα γαμήσια στον κώλο, για plus size πάντα πάω Τζούλια
review reaction 1 Bonecrusher
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1