Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδάκι Δευτέρας και γύρω στις 9.00 κατεβαίνοντας την Ιουλιανού στάθηκα στο αναμένο φώς και είπα να ρίξω μια ματιά ,περισσότερο απο περιέργεια παρά συνειδητά.Αρκετές φορές στο παρελθόν είχα ξαναπροσπαθήσει αλλά αυτό που έβλεπα μέσα μου έκοβε κάθε τυχόν διάθεση να μπώ στο δωμάτιο.Στην υποδοχή η madame μου είπε να περιμένω λίγο και θα ερχόταν η Λίνα( πρέπει αν η κοπέλα που ανέφερε στην κριτική του ο serapis φορούσε γυαλιά να ήταν η ίδια και όχι με το όνομα Αννα γιατί τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά ταιριάζουν απόλυτα..).

Σε λίγο εμφανίστηκε με ένα κορμάκι απο μαύρη δαντέλλα και η εμφάνιση της μου έδιωξε κάθε ενδοιασμό και διάθεση φυγής.

Το δωμάτιο αρκετά καθαρό με κρεμοσάπουνο και οινόπνευμα ,τα σεντόνια φρεσκοστρωμένα και το κλιματιστικό σε λειτουργία.Τηλεόραση είχε αλλά πρέπει να είχε τελειώσει το video.Σε λίγο ήρθε η Λίνα η οποία δεν πρεπει να είναι 22 αλλά γύρω στα 30 όμως τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά όπως επιδερμίδα λεία και σφικτή και άρωματισμένη και καμπύλες συμφωνούν απόλυτα με την προηγούμενη κριτική.Μετα απο τα προκαταρκτικά προχώρησε σε στοματικό χωρίς καν να με ρωτήσει ή να αφήσει την παραμικρή υπόνοια για ελεύθερο,όμως πραγματικά ήταν το κάτι άλλο και παραλίγο να ολοκληρώσω μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα.Της πρότεινα και συνεχίσαμε στα περαιτέρω γιατί αισθανόμουν ότι πλησίαζα πολύ γρήγορα να τελειώσω.Πράγματι μετά απο λίγο βρέθηκε απο κάτω μου και γώ ισα που μπόρεσα να κάνω δυο τρείς κινήσεις.....Η απόλυτη ηδονή αγαπητοί συνάδελφοι...η Λίνα αφού με χαιρέτησε εφυγε απο το δωμάτιο κλεινοντας πίσω της την πόρτα και γω έμεινα για λίγα δευτερόλεπτα να προσπαθώ να καταλάβω τι είχε συμβεί.ή εγώ εχω χάσει την φόρμα μου ή η γυναίκα είναι το κάτι άλλο.Πρέπει να ξαναπάω για να βρώ τι ακριβώς μου συνέβη.Και σίγουρα θα ξαναπάω...

Στην βαθμολογία δεν μπορούσα να βάλω μεγαλύτερο βαθμό αλλά το 10 είναι πολύ λιγο γιαυτήν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2009
Όνομα κοπέλας
Λίνα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού