Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στον οίκο αυτόν έχω πάει αρκετές φορές τελευταία για το μούναρο Φωτεινή και την τσάμπιονς λιγκ Βικτώρια. Με την Αλιόνα δεν είχα περάσει ποτέ και χτες απογευματάκι είπα να δοκιμάσω. Είχα μιά έκπληξη, η τσατσά ζήταγε χαρτιά, ίσχυε λέει από σήμερα, της έδειξα ότι είχα εμβολιασμού και ταυτότητα, δεν τα είδε από κοντά, λέει εντάξει, κάποιος άλλος έφυγε κατευθείαν. Πληρώνω το μπλέ και με βάζει στο αριστερό δωμάτιο, το 1, έχουν και νούμερα. Στο μπουρδελάκι αυτό που ζητάει απεγνωσμένα ανακαίνιση, μόνο το δεξιό δωμάτιο, το 3, είναι νορμάλ, τα 1 και 2 χάλια. Η γιαγιά Αλιόνα (προς τα 60 την κάνω) είναι γενικά ευπαρουσίαστη, ψηλή και λεπτή, και παρουσιάστηκε με μαύρο κορμάκι και ψηλές μαύρες μπότες. Με το που ήρθε στο δωμάτιο άρχισε αγκαλιές τριψίματα στα όρθια, στα χουφτώματα διαπίστωσα πολλή χαλαρότητα σε κοιλιά κώλο και μπούτια γι αυτό δεν της ζήτησα να το βγάλει, ούτε και το έβγαλε από μόνη της. Της έριξα μερικά μπατσάκια στο κώλο που τα δέχτηκε ευχάριστα, γλωσσόφιλα απέφυγα, πλησίασα και το μουνάκι της, ήταν καθαρό. Πίπα χορταστική, μου έκανε στο όρθιο και μετά ξαπλωτά, βέβαια κατάλαβα το σκεφτόταν μήπως και με τελείωνε έτσι, τη σταμάτησα και την έβαλα για ιεραποστολικό. Εκεί άρχισε κάτι έτσι γάμα με ξέσκισε με, όχι σε ξενερωτικό βαθμό, αλλά είχε τεντωθεί και μου έπιανε τα αρχίδια, όχι ακριβώς χάιδεμα και το κανε συνέχεια, της τράβηξα το χέρι. Συνέχεια πισωκολλητό το έβαλε κώλο ήταν σφιχτή και πολύ καλή αίσθηση στο μπες βγες, βέβαια ήταν και στην αρχή της βάρδιας. Πάλι της τράβηξα το χέρι από τ αρχίδια, τη σήκωσα και λίγο γιατί είχε στηθεί χαμηλά, βρήκα ρυθμό και φχαριστήθηκα ξεκώλιασμα. Για τελείωμα της λέω πίπα, εκεί μου το χάλασε λίγο, άρχισε έντονη πίπα και με χρήση χεριού σαν να φοβόταν μήπως και δεν έχυνα. Τελοσπάντων χύνω στο στόμα της και συνεχίζει παιχνίδι για κανά δυό λεπτά ακόμα, δεν έδειχνε να βιάζεται, μέχρι που δε μπορούσα άλλο. Μου φάνηκε σα να τα είχε καταπιεί αλλά κάτι ψευτοέφτυσε στο νιπτήρα.
Συμπερασματικά είναι μιά χαρά για μπαρμπάδες αν δεν ενοχλεί η χαλαρότητα του σώματος, τίμιος κώλος, αλλά χρειάζεται κάποια καθοδήγηση για να την προσαρμόσεις στα γούστα σου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
4.327
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Paliotsarkadoros, olddog και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού