Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν την Αλιονα πρέπει νά την πήρα πρώτη φορά σχεδόν πριν 10 χρόνια , όπου είταν πολύ αδύνατη.
Τότε είταν ή καλύτερη εμπειρία πού είχα σε μπουρδέλο.
Από τότε την έχω συναντήσει αρκετές φορές και πάντα λέω ότι αυτή τη φορά δεν θα με τελειώσει με τσιμπούκι, δυστυχώς όμως σχεδόν πάντα χάνω το στοίχημα.

Η ημερομηνία είναι ενδεικτική από την τελευταία μου συνάντηση με την κοπέλα.
Από εμφάνιση να πω ότι την έχω πετύχει σε πολλές αλλαγές τής
Για κάποιο λόγο τώρα που έχει πάρει κιλά μου αρέσει ποίο πολύ από ποτέ.
Με τό που μπαίνω στο μπουρδέλο και έρχεται στο σαλόνι πάντα για κάποιο λόγο με καυλώνει, αυτή ή γυναίκα έχει κάτι το πολύ πρόστυχο.
Χωρίς νά χάσω χρόνο δίνω τό μπλέ και μπαίνω.
Εδώ να πω ότι άργησε πολύ να έρθει χωρίς να είναι γεμάτα τα δωμάτια, αλλά χαλάλι της.
Μπαίνει στο δωμάτιο και γεμίζει τό χώρο καύλα, αμέσως μου πετάει τής βυζάρες στη μουρι μου και πιάνω δουλειά.
Μετά από λίγο αναλαμβάνει με τη γλωσσαρα τής και σπατουλαρι όλο μου το κορμί, δεν άφησε τίποτα παραπονεμενο, μιλάμε για μαγική γλώσσα ?
Ώσπου φτάνει στο καυλι μου, είδη με έχει κάνει πύραυλο.
Ξεκινάει ρε παιδιά μια πίπα τί να πω από άλλο πλανήτη.
Μόνο όποιος έχει πάει μπορεί να καταλάβει τί σημαίνει ή πίπα τής Αλιονας.
Να λέω από μέσα μου όχι δεν θα τελειώσω θα προλάβω να σέ γάμησω πρώτα.
Δυστυχώς όμως για ακόμα μια φορά δεν άντεξα σέ αυτή τη γλωσσαρα και τά ρουφηξε όλα χωρίς δυσταγμο, εγώ σπαρταραγα από καύλα και αυτή να συνεχίζει να με ρουφάει μέχρι τέλους.


Μετά από λίγο σηκώνετε κυρία και τά φτύνει διακριτικά στον νιπτήρα.
Προσωπικά δεν έχω χάσει ποτέ από Αλιονα πάντα φεύγω ξαλαφρομομενως, οπότε και σίγουρα όσο θα είναι στο χώρο εγώ θα την τιμάω!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Kikko
Σεβαστός
Εγγραφή:
31 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.449
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 trooper, giorgiodelafuentes2, The Keeper και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2021
Όλες όσες κάνουν ακαποτο κ ειδικά όσες περνούν τα χυσια στο στόμα είναι υγειονομικές βόμβες. Για φαντάσου πριν από σένα να είχε πάρει έναν συφιλιαρη η βρενοριαρη. Κάνε μια βόλτα στο Συγγρού να δεις πόσοι έχουν κολλήσει από πιπα η γλυφομουνι. Εγώ άρπαξα βλενορροια
review reaction 1 25th
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1