Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συναγωνιστες καλημερα..

Ολη μερα στη δουλεια παραξενιες πελατων μαλακια στα κοκκινα και τηλεορασεις
με κατι κλοουν να μας εχουν πεθανει πριν πεθανουμε..
Τρελαθηκα και ειπα να παω μια βολτιτσα μακρια απο αυτη την σιχαμενη καθημερινοτητα
να παρω μια ανασα δροσιας και ζωης μεσα απο κανα κωλαρακι ομορφο..
Την κουκλα που λεγεται Alice την ειχα πετυχει σε προηγουμενη τσαρκα αλλα βιαζομουν
και δυστυχως δεν μπηκα αλλα ορκιστηκα στον εαυτο μου να μπω αν την ξαναπετυχω.
Προκειται για μια ΚΟΡΜΑΡΑ με πολλα tattoo και εκφυλο προσωπακι το οποιο πλαισιωνουν
χοντρα κοτσιδια dreadlocks και δενουν απολυτα με το ολο συνολο.ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Μπηκα τρεχοντας στο δωματιο μολις διαπιστωσα οτι δουλευει εχοντας πληρωσει φυσικα το μπλε παραβολακι
και σενιαριστηκα φρεσκαριστηκα και τσιτσιδωθηκα περιμενοντας το Αλικακι..
Ορισμενες γυναικες δεν χρειαζεται να κανουν πολλα για να γινεις πυρκαυλος αρκει μια κινηση ενα πεταρισμα ματιων
ενα χαμογελο και μου παιρνουν το βρακι για πλακα...
Ανηκει σε αυτη την κατηγορια το κοριτσι μας ετουτο λοιπον.
Μπηκε με τρομερο αερα γιατι ως γνωστον αερα θελει η πουτανια και με μαγεψε η ρουφιανα..
Εστεκα και την κοιταζα σαν μαλακας χωρις το σαν..
Θα μου πειτε γουστα ειναι αυτα κυριε μου διαφερουν απο ανθρωπο σε ανθρωπο αλλα ρε παιδια τι μου συμβαινει?
Anyway το κοριτσι φροντισε να με ξυπνησει με ενα υγρο πεοθηλασμο ακαποτο και ψιλοσυνηλθα και ειδα που βρισκομαι..
Την σταματησα και εκατσα γονατιστος μπροστα της και της εγλυφα τα βυζακια και γλωσσοφιλιομασταν διχως αυριο.
Συνεχισε τον πεοθηλασμο και μετα απο λιγο περασμα σκουφου και καβαλημα cowgirl για αρχη με πολυ και εντονο κοπανημα
και συνεχισαμε ετσι για κανα 5λεπτο και την γυρισα doggy οπου εχει τρομερο στησιμο η ρουφιανα και με ρουφηξε μεσα της.
Κοπανημα κανα 5λεπτο και χυσιματαρα ΕΠΙΚΗ λεμε...
Συνεχισαμε να ειμαστε στο κρεβατι και να γλωσσοφιλιομαστε μιλαμε για λυσσα ομως απο πλευρα μου λες και δεν ειχα φιλησει
ποτε γκομενα ποτε ξανα..Σημάδι φιλιού
Συμβαινουν αυτα και στις καλυτερες οικογενειες που λεει και ο σοφος λαος μας.Γερο-μύστης
Σηκωθηκαμε πηγα πεταξα προφυλακτικο και την φιλησα ξανα πριν βγει απο το δωματιο τελευταια φορα.
Πλυθηκα και ντυθηκα καληνυχτησα την ΚΟΥΚΛΑΡΑ και την πολυ συμπαθητικη υπηρεσια και κατηφορισα να παρω το αμαξι
μου για τον δρομο της επιστροφης.

''Γιατι ο Θεος μας εδωσε γεννητικα οργανα αν ηθελε
να σκεφτομαστε λογικα?"
Graham Greene
1904-1991

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2021
Όνομα κοπέλας
Alice
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koutavoulias
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
19.827
Πόντοι:
14.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, thesaint, yes-baby και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού