Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εδω και παλι εμεις..

Αφου ξελιγωσαμε τους ναργιλεδες του χαμπιμπαδικου και ηπιαμε και τα μπυρακια μας χωρισαμε
για λιγο τους δρομους μας σαν τα καραβια στις ''Αστρικες Φιλιες'' του Νιτσε διαφορετικοι ηλιοι και
διαφορετικες θαλασσες.
Αλλος για Χιο τραβηξε πηγε και αλλος για Μυτιληνη.
Εγω βρηκα την Μελινα η οποια μου θυμισε στο προσωπο τουλαχιστον την Αλιονα της Διδυμου 18α
σε ποιο νεα version ποιο fresh..Έρωτας
Χαβαλεδιαρα και καλο τυπακι μου φανηκε και εδωσα παραβολο και μπηκα.
Ηρθε γρηγορα την ωρα που επλενα το πεος μου και με αγκαλιασε λεγοντας με ''Αγαπουλιτσκα"Χαχαχα!
Πεσαμε κρεβατι φιλακια χαδακια και ξεκιναει ακα κλαρινο οχι κατι φοβερο αλλα αρκετα καλο.
Οταν εχεις παει με βουνα του στοματικου ονοματα δεν λεμε ολα τα αλλα σου φαινονται φασολακια anyway..
Περασμα προφυλακτικου καβαλημα cowgirl για κανα πενταλεπτο και στα καπακια για κανα δεκαλεπτο doggy
με το κοριτσι να προσπαθει ανεπιτυχως να τον φαει ολοκληρο αλλα και χωρις να μου κανει καποιου ειδους παραπονο.
Αφου εχυσα εντονα και δυνατα κρατωντας την κωλαρα της και βγηκα την ρωτησα γιατι τραβιοταν και μου
ειπε με αγκαλιαζοντας με οτι ποναγε και οτι καποιες φορες ηταν πολυ εντονος ο πονος.
Της ζητησα συγνωμη αν εκανα κατι που την πονεσε μου ειπε οχι με αγκαλιασε μου ειπε οτι θελει να με ξαναδει.
Πλυθηκα ντυθηκα και πηγα να βρω τον επαρχιωτη φιλο που σιγουρα θα γυρναγε σαν τον σκυλο του λιμεναρχη πανω κατω την Φυλης.
Τελικα τον βρηκα και μου ειπε οτι περασε τελεια και οτι μακαρι να τσαρκαρουμε πιο συχνα.
Στην τελικη μαγκες αυτα μενουν.

Υγεια πανω απο ολα και καλες τσαρκες και καβαλες
σε ολα τα παιδια και συναγωνιστες..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2021
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koutavoulias
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
20.001
Πόντοι:
14.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Keeper, giorgiodelafuentes2, ROB. C και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού