Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπερα και παλι συναγωνιστες..

Η συνεχεια της πολυ ομορφης και ρομαντικης πορνο-βραδιας με βρηκε
στα δαιδαλωδη δρομακια αυτου του οικου..
Ανεβαινοντας την κυκλικη σκαλα στο μυαλο μου ηρθε ο ιπποτης που περναει
δοκιμασιες στον δρομο του και δυσκολιες καθως πηγαινει να βρει και να σωσει την καλη του
πριγκηπισσα απο τις αρρωστες ορεξεις του οποιου κακου του παραμυθιου..
Παιχνιδια του μυαλου μετα απο μια κουραστικη μερα.
Μπηκα στον οικο και ξαφνου μπροστα μου ενα τσουρμο καγκουρες με γηπεδικο look και attitude
περιμεναν να δουν την κοπελα και μαζι τους προστεθηκα και εγω να περιμενω.
Μετα απο λιγο η καλοσυνατη και ευγενικη υπηρεσια μας ειπε οτι η κοπελα ειναι η Ντιανα και οτι οποιος
περασει δεν θα το μετανοιωσει.
Το κοριτσι βγηκε εκανε ενα μινι σαλοναρισμα αλλα δεν ειδα πολλα λογω βιασυνης της.Χμμμ;
Τα καγκουρια οπως ηταν φυσικο γινανε καπνος γιατι οπως και εμεις μικροι ειχαν ερθει μονο για
καυλαντα και τιποτα περισσοτερο και ετσι εμεινα μονος μου με την υπηρεσια να μου λεει
το προγραμμα του κοριτσιου.
Ξαφνικα απο εκει που δεν το περιμενω το κοριτσι βγαινει με αρπαζει αγκαλια και αρχιζει να με φιλαει
και να με χαιδευει πολυ τρυφερα σαν να ειμαστε ζευγαρι...Έρωτας
Η υπηρεσια γελαγε και μου ειπε οτι το κοριτσι μαλλον δαγκωσε λαμαρινα με παρτη μουΧαχαχα!
και οτι δεν πρεπει να την απογοητευσω και να μην μπω.
Ως γνωστον χατηρια δεν χαλιουνται απο εμενα ετσι εδωσα παραβολο και μπηκα στο δωματιο.
Γδυθηκα φρεσκαριστηκα και περιμενα βλεποντας τσοντουλα στο πολυ αναπαυτικο κρεβατι.
Το κοριτσι δεν αργησε καθολου και μπαινοντας στο δωματιο βουτηξε πανω μου και αρχισαμε φιλακια
αγκαλιτσες και πολλα ομορφα χαιδεματα οπως ολοι οι ερωτευμενοι και φρεσκοπαντρεμενοι..Εμμμμ
Το κοριτσι ειναι γυρω στα 65 κιλα με ξανθο προς καρε μαλλι πολυ ωραιο φυσικο μικρο στηθος
ηλικια την εκοψα 30κατι επισης στην πλατουλα εχει ενα τατου το οποιο δεν καταλαβα τι ειναι
μεσα στα σκοταδια..Χμμμ;
Το πιο ομορφο παντως ειναι οτι εχει μια αρχοντικη και ευγενικη φυσιογνωμια που σε κανει να την
θελεις ακομα πιο πολυ..
Αφου χαιδευτηκαμε και τριβαμε ο ενας τον αλλον στυλ μασαζ με ρωτησε αν θελω να μου κανει
ακαποτο μπουλκουμε και μολις της ειπα ναι ξεκιναει εναν ονειρικο και πολυ χαλαρωτικο πεοθηλασμο
απο αυτους που σε παιρνει ο υπνος αν εισαι λιγο κουρασμενος.
Οσο με εγλυφε επαιζα με τα βυζακια της και την σταματαγα και την γλωσσοφιλαγα και της τον ξανακαρφωνα
στο στοματακι μετα τα φιλια.
Περασμα σκουφου και ιεραποστολικο με πολλα φιλια και λαγνα κοιταγματα και απο τις 2 πλευρες..
Συνεχεια με cowgirl για λιγη ωρα και αυξημενη ενταση απο πλευρας κοριτσιου μεχρι που
ζητησα doggy και εκει εγινε Ο ΧΑΜΟΣ και ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ..
Το κοριτσι εδωσε τον καλυτερο του εαυτο θελω να πιστευω οπως και εγω αλλωστε
και αυτο φανηκε απο την αρχη οτι καπως ετσι θα τελειωνε.
Αραγμα στο κρεβατι την πεθανα στα γλωσσοφιλα της φανηκε περιεργο το οτι εβγαλα
τοσο παθος το διαβασα στην απορια που ειχε στα ματια της.:smiling-face-with-heart-eyes:
Σηκωθηκα πεταξα προφυλακτικο πλυθηκα και τις ειπα οτι ειναι παρα πολυ ομορφη με αυτη να χαμογελαει
και να δινουμε υποσχεση να ξαναβρεθουμε λιαν συντομως.
Βγαινοντας η κυριουλα της υπηρεσιας μου ειπε οτι ειμαι πολυ ομορφος και οτι φαινεται οτι ειμαι πολυ καλο παιδιΈρωταςΈρωτας

Κατευθυνθηκα στον κροταλια της ασφαλτου το αμαξι πορνο-καταδρομικο σαν ενας αλλος Knight Rider και μπαινοντας
εψαξα στην πλουσια δισκοθηκη μου ενα best of του ΛΕ-ΠΑ το οποιο επαιξε στα καπακια...

''Και μην χαθουμε και οταν σε τριτους μπροστα θα βρεθουμε οσο και αν καιγομαι μπορω να προσποιουμαι
και μην χαθουμε.."






Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2021
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koutavoulias
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
19.827
Πόντοι:
14.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, hustler, The Saint* και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2021
ενα best of του ΛΕ-ΠΑ Χαχαχα!
review reaction 3 review reaction 1 giorgiodelafuentes2, koutavoulias
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1