Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας δεί την προηγούμενη κριτική του γλομπεάρχη, μου δημιουργήθηκε η περιέργεια.

Είδα από νωρίς τις κοπέλες, ρώτησα και έμαθα ότι είχα χρόνο να ξαναπεράσω και τις άφησα για μετά το ζέσταμα.
Η βανέσσα μελαχρινό κοντοπούτανο αδύνατο με λίγο έκφυλο προσωπάκι σαλιάριζε με χαμόγελο και διάθεση. στα 10ευρώ ανακοινώθηκε
Η νικόλ κοκκινομάλλικο ακόμα πιο κοντό όχι εντελώς σκίνυ αλλά σίγουρα αδύνατο και καλλίγραμμο στα 15 (μάλλον γιατί μοιάζει και πιο μικρή)

δεν ξέρω αν είναι η αδερφές που είπε ο γλομπεάρχης ή αν είναι άλλη η μια ή αν εγώ άκουσα λάθος όνομα.

Επικύρωσα το ανώμαλο εισιτήριο των 25 που είχα να δώσω από τότε που στην φυλής γινόταν ο πόλεμος Μπουγά-30σκυλόπουλου. Ρώτησα αν κάνουν πίπα μαζί. Η τύπος υπηρεσίας μου είπε δεν ξέρει τι κάνουν στο δωμάτιο να ρωτήσω αυτές.

Το πρώτο πράγμα που έκανα με το που μπήκαν στο δωμάτιο ήταν να ρωτήσω και μου απάντησαν, φυσικά!
ψιλόδυστηχώς δεν ήταν 100% αλήθεια αυτό, δεν κάνανε ταυτόχρονα απλά κάνανε εναλλάξ, λίγο η μία, λίγο η άλλη, ξανά πάλι η πρώτη κ.ο.κ.
στα μείον το γεγονός ότι πιάσανε την κουβεντούλα στην γλώσσα τους στο αντίστροφο εναλλάξ. Δηλαδή αυτή που κάθε φορά δεν τον είχε στο στόμα της μίλαγε. Κάτι αντίστροφο από το να κάνουν πάσα ένα μικρόφωνο. Παρόλα αυτά και μόνο που είχα αυτά τα 2 πιπινάκια ασταμάτητα, γρήγορα να μου τον πέρνουν στα στοματάκια τους δεν κρατήθηκα και γέμισα το λάστιχο με μπόλικη κρέμα ενώ ήταν σε κάποιο στοματάκι.

Αποχαιρετισμοί με χαμόγελα και φιλάκια

στα μείον δεν υπήρχε χαρτί καθόλου στο δωμάτιο, μετά το φρεσκάρισμα ήμουν σχεδόν μούσκεμα, μετά το ξέπλυμα χειρότερα. Ευτυχώς δεν ήταν κρύα μέρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Νικόλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
25€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Paliotsarkadoros
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
3.545
Πόντοι:
7.185
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, giorgiodelafuentes2, perseas και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2021
Έπρεπε να κρατηθείς και να βάλεις την μικρή βανεσσα κατω να τη γαμας και η αδερφή της να κοιτάζει χεχε
review reaction 1 Paliotsarkadoros
09 Νοεμβρίου, 2021
Το απόλαυσα πολύ που τελείωσα. Να είναι καλά τα κορίτσια. Δεν πρόλαβα να καταλάβω πως έγινε, ίσως η κριτική σου στο πίσω μέρος του μυαλού μου. Ίσως το καλό ζέσταμα στις προηγούμενες 5 συνεδρίες της ημέρας.
Το να κρατηθώ είναι κάτι που πλέον αποφεύγω, για την ακρίβεια είχα έτοιμο εισιτήριο για 2ο γύρο, δεν περίμενα να με στραγγίξουν τόσο γρήγορα.
Δεν ταιριάζουν βέβαια κάποια στοιχεία στην δική σου περιγραφή με αυτά που είδα εγώ, σημασία έχει πως το αποτέλεσμα είναι εξαιρετικό, για αυτό και σε ευχαριστώ ουσιαστικά για την πολύ καλή σου πρόταση.
Fun fact, όσο ήμουν εκεί και περίμενα να μπώ όλοι πέρναν Βανέσσα μόνο, στο δεκάρικο. Από την στιγμή που μπήκα εγώ διπλό είδα ότι και οι 3 επόμενοι αμέσως επέλεξαν κι αυτοί διπλό
Θα τις ξαναεπισκεφτώ κάποια στιγμή για πολλαπλούς γύρους.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2