Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χώρος με 3 κοπέλες η μία παλιά γνωστή με κοίταζε με περιέργεια που με ξέρει μιας και είχα περάσει πριν κάτι μήνες.

Είδα για πρώτη φορά την εν λόγο κοπέλα σαλονάριζε με σαγιονάρες οπότε την μπέρδεψα για σχετικά κοντούλα ενώ το 1,70-1,75 ήταν το πραγματικό της ύψός. Μαλί Μάυρο καρέ , πρόσωπο σαν κλασική σκυλού σε Β' στην εθνική. Σώμα κανονικό προς το αδύνατο με 2άρι βυζί ψιλόπλαδαρούτσικο.

Μιλούσε ελάχιστα ελληνικά και ακόμα λιγότερα αγγλικά σαν να βγήκε από το Βιετνάμ (ναι το "Ηλία ρίχτο")
Στο δωμάτιο αρκετά καλή πίπα αλλά δεν ήθελε να συνεχίζει για πολύ οπότε ερχόταν πάνω μου, μου έδινε φιλιά και με ΄δακγωνε.
Στο ενδιάμεσο όλο "αγάπη μου, με θες για γκόμενα, για γυναίκα" όταν την ρώτησα αν ψάχνει για χαρτιά (έκανε?!) δεν καταλάβαινε τι έλεγα.
επέμενε να ξεκινήσουμε σεξ μιας και είχε ήδη προσποιηθεί 3 όργασμούς του μισού δευτερολέπτου.
Ήρθε από πάνω, τίμια και στις κινήσεις και στο ότι όταν την άφηνα να πέρνει αυτή τον έλεγχο έδειχνε να της αρέσει να τον πέρνει από βάλανο μέχρι ρίζα μέσα της.
Με ενημέρωσε ότι ακούστικε να την φωνάζει 2 φορές η υπηρεσία αλλά δεν έφυγε αμέσως

2ος γύρος

Ακόμα λιγότερη πίπα αλλά ακόμα περισότερα προκαταρκτικά και κολομπαρίστηκη κουβέντα. Με ρώτησε ηλικία και μου είπε ότι είναι μεγαλύτερη μου. Δεν ξέρω αν είναι ο πολύ χαμηλός φωτισμός αλλά σίγουρα δείχνει πολύ μικρότερη.
"έλα εσύ τώρα επέμενε"
οπότε την πήρα για λίγο ιεραποστολικό, η υπηρεσία φώναξε ακόμα νωρίτερα αυτή τη φορά, προς τιμή της η κοπέλα πάλι την αγνόησε τις 2 πρώτες φορές

3ος γύρος

άρχισε πάλι προκαταρκτικά κτλ, τουλάχιστον την έβαλα και μου τον έπαιζε και λιγάκι όσο γινόντουσαν τα άλλα και έπιασα κι εγώ να της χαϊδεύω μουνάκι και να γλύφω ρωγούλες.
δεν προλάβαμε να περάσουμε ούτε λάστιχο και φώναξε η υπηρεσία. Έμεινα με το πουλί στο χέρι της. Κατάλαβε αμέσως πως στράβωσα λιγάκι που δεν πάει πουθενά η φάση (σαν να κερνάω ποτά συνέχεια σε κολόμπαρο και να κατεβαίνει το κάθε ένα την καταπιόνα της πιο γρήγορα από το προηγούμενο) Οπότε μου είπε μόνη της, "next time"

δεν κακοπέρασα ήταν μια φάση άγριο-GFE αρκετά καλή για ζέσταμα.

Θα την ξαναέπερνα αρκεί να μην φεύγει ο χρόνος όλο και πιο γρήγορα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Paliotsarkadoros
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
3.545
Πόντοι:
7.185
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DmtrsxXx, maradona7, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού