Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είπα να συνευρεθώ με μία παλιά γνώριμη,όπου είχαμε περάσει στιγμές ατελείωτης ηδονής στην οικία μου,όταν στην καραντίνα του προηγούμενου χειμώνα,έκανε καριέρα σε γνωστό ιντερνετικό δήθεν massage.
Στο σαλόνι του οίκου η ευγενέστατη τσατσά μου παρουσιάζει την Ράνια,(δεν θα αναφερθώ σε εξωτερική εμφανιση,το έχουν κάνει οι προηγούμενοι) μόλις με αντίκρισε η εκφρασή της έδειχνε ξεκάθαρα πως με αναγνώρισε,δεν προλαβαίνω να της μιλήσω και μπαίνει στο κουζινάκι σχεδόν τρέχοντας.Πλήρωνω την τσατσά και περνάω δωμάτιο,γδύνομαι και περιμένω το μωρό.Περιμένω σχεδόν 5 λεπτά,φτάνει το κορίτσι ολόγυμνη όπως την γέννησε η μάνα της,με την εικόνα αυτή αρχίζω να έχω σχεδον πλήρη στύση.Την χαιρετάω,την ρωτάω αν με θυμάται,μου απαντάει οχι,της λεω το όνομα μου και λεπτομέρειες απο της συναντήσεις μας στην οικία μου,έκανε την ανήξερηΧμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;.Δεν δίνω σημασία,και ξεκινάω στα όρθια να της γλύφω ρόγες,λαιμό,στην κινησή μου για γλωσσόφιλα,μου είπε ευγενέστατα όχιΧμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; απτόητος εγώ και καυλωμένος,την οδηγώ στο κρεβάτι οπου αρχίζω να της γλύφω το λαχταριστό και ζουμερό μουνάκι της.Έδειχνε πως της άρεσε με πολύ καυλωτικά επιφωνήματα,κατέβασε αρκετά μουνόζουμα όπου και ήπια μέχρι τελευταίας σταγόνας.Περίπου 6 λεπτά γλυφομούνι,στη συνέχεια μου καθαρίζει διεξοδικά το πέος με μωρομάντηλο,και αρχίζει μια πραγματικά πολυ ερεθιστική ακάποτη πίπα.Έγλυφε εκει που έπρεπε,συντονισμένα με το ένα της χέρι χαίδευε τους όρχεις μου,περίπου στα 3 λεπτά την σταμάτησα γιατί θα τελείωνα στο στόμα της.Έπειτα την στήνω στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού και εγω όρθιος στο πάτωμα της τον βάζω πισοκολητά,βλέποντας τον όμορφο κώλο της και απο τον καθρέφτη το κάυλα προσωπό της.Αρχίζω δυνατό σφυροκόπημα,σε όλη την διάρκεια του σφυροκοπήματος βγήκα δυο φορές και της εγλύψα κολωτρυπίδα και μουνίΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα,και ξανα μέσα.Τέλος οπως την είχα στα τέσσερα βγάζω το προφυλακτικό και τελειώνω στον κώλο της,τα ζουμιά έτρεξαν μεχρι της τρυπούλες της.
Εν κατακλείδι η Ράνια ειναί μια νεαρά όμορφη κοπέλα,που το τιμάει το εικοσάευρω,απο της συναντήσεις στην οικία μου, σίγουρα είχε κατώτερες υπηρεσίες στόν οίκο, αλλά όχι κακές.Την προτείνω ανεπιφύλακτα, βγάζει μια γλυκιά κάυλα!!!!!Η τσατσά δεν ενόχλησε καθόλου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ράνια
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
sinatra7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
931
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aoratos33_2, n.smirni76, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού