Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ο κυρ Χρήστος μου παρουσιασε την Μαρία εκ Κοσόβου
Πολύ αποστιρομενο πρόγραμμα λέει μα μόλις την είδα δεν υπήρχε περίπτωση να φύγω χορης να την γαμησω.
Ψυλής λεπτή μοντέλο λέμε με μεγάλες κρεμαστές βυζάρες όμορφο πρόσωπο και μακριά μαύρα μαλλιά.
Γενικός μουναρα.μπενω δοματιο έρχεται η Μαρία με το που μου τον ποιανει να το καθαρίσει με μορομαντιλο μου έγινε πέτρα.20 χρόνο γκαβλακι .μου εποιασε λίγο την κουβέντα στα αγγλικά ευδιάθετη και χαζό χαρούμενη.
Μετά της λέω ξεκινά πίπα η ώρα περνά.
Πίπα νορμάλ με λίγο δόντι και καπάκι ιεραποστολικό όπου δεν αφήνει φιλιά πουθενά, ούτε στα βιζια.στα τέσσερα θέλει σιγά σιγά , στινεται όλο εποιφυλαξη αλλά καλά.η κολοτριπιδα της δουλεμενη από τον γκόμενο προφανώς.
Πρεσαρα λίγο και άρχισε να συνηθίζει και να τον περνει όλον.
Πολύ άπειρη θελη δουλειά και ορδές ψολαραδων για να στρώσει.εχει μια φυσική ομορφιά που είναι μεγάλο ατού.
Τρεις μέρες στο δουλειά είναι νορις
Σύντομα θα καταλάβει πος σ αυτό το χορό η θα αφεθεί στις ορέξεις των μπουρδελιαριδων η αλοιος δεν θα μακροημερευση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Atridis
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
7.823
Πόντοι:
11.971
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paliotsarkadoros, giorgiodelafuentes2, Katourokavlas και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2021
Την ειδα και εγω στη σημερινη τσαρκα μου! Ωραιες κρεμαστες βυζαρες αλλα πολυ μετριο προσωπο! Ειχε παντως, οταν πηγα, τρια δωματια !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1