Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πήγα καρφωτός για την ξανθιά..πήγα πρωτα στον όροφο που ηταν μια καινούργια,πρωτη μέρα στο μπουρδέλο δεν θυμάμαι πως την λένε..Κοντό μαλλί.μαυρο,γυρω στα 28..μικρό βυζι.Δεν μου άρεσε..Εφυγα πήγα στο υπόγειο και εκει συνάντησα γυμνή την βασίλισσα..Η Καρολίνα ειναι μία όμορφη κανονική κοπέλλα 25 χρονών με 3αρι στηθος,μακρια ξανθια μαλλιά και γαλανά μάτια Επρεπε να την ξαναγαμίσω.. εδωσα το μπλέ και πέρασα στο μέσα δωμάτιο..Ηρθε ,εβγαλε το κυλοτακι και αρχισε μια βασιλική ακα πίπα και εγω της χούφτωνα τα 3αρια βαριά κόκκινα βυζιά της.Εγλυψε και ρούφηξε καλά μια μια τις χοντρες μπάλες μου. Μετά εβαλε σκουφί και ανέβηκε στο καυλί μου που ειχε γίνει πετρινο απο το γλύψιμο.Μετά ιεραπιστολικό. Της σηκωσα τα μπούτια και τον έπαιρνε όλον μέσα της. Της λέω θέλω
να χύσω στο στοματάκι σου.. οκ μου απανταει.. Βγάζω καπότα και τον πήρε στο στόμα της και τον επαιζε με την γλώσσα?..Μετά από λίγο γέμισα το στόμα της και εγώ φώναζα από καυλα.. Πλύθηκε στον νεροχύτη με φίλησε και πήγε για ντους. Πολύ καθαρή γκόμενα. Φανταστική επίσκεψη στην ξανθομούνα που θα επαναληφθεί σύντομα.?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2021
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
922
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, Ημεδαπος , Πρυτανης και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2021
Ποια βάρδια δουλεύει συνήθως φιλε,γνωρίζεις?
27 Οκτωβρίου, 2021
Δούλευε ή δουλεύει στο Φώκαιας 24.
Δεν είναι κακή, αλλά ούτε σούπερ!
Στο σαλοναρισμα είναι διαχυτική
29 Οκτωβρίου, 2021
Συνήθως απογευματινη.Εγω την πέτυχα στις 10.00 μμ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3