Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 21 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λάτρεις της Ρωσικής σχολής δεν θα μπορούσε να λείπει από τό παλμαρέ μου η συγκεκριμένη κοπέλα.
Ενώ έχω διαβάσει πολλές κριτικές για την Ζάνα παίρνω την απόφαση να την συναντήσω.
Σάββατο πρωί και βουρ στον οίκο, για καλή μου τύχη είναι η Ζάνα εκεί. Βλέπω μια μεγάλο γυναίκα όπως ακριβώς την έχουν περιγράψει οι προηγούμενοι συναγωνιστές.
Ξανθιά νταρντανα με έξτρα κιλά αλλά σφιχτή. Το πρόσωπο να πω ότι με χάλασε λίγο αλλά οκ λέω θά περάσω.

Στα του αγώνα τώρα, έρχεται ή κοπέλα στο πεντάλεπτο με πολύ διάθεσή και κουβέντα ενώ καυχιόταν για το τσιμπούκι τής .
Με τα πολλά έρχεται από πάνω μου και αρχίζει να με γλείφει σε όλο τό σώμα ( εδώ να πω ότι χειρίζεται άψογα την γλώσσα τής) δεν άργησε και με έχει κάνει τούρμπο!
Κατεβαίνοντας προς τά κάτω ξεκινάει ένα τσιμπούκι που παρόμοιο τής έχω βρει μόνο τής Αλιονας από διδύμου.
Λίγο ακόμα και θα εχυνα όπου την σταματάω γιατί είχα όρεξη να γαμησω.
Πέρασμα καποτας και από μόνη της μου λέει μην τελειώσεις θέλω να χυσεις στο στόμα μου!!!
Μου ξεκινάει ένα καβαλημα αρκετά καλό και έρχεται ή ώρα νά τελειώσω πετάγεται από πάνω μου βγάζω Καποτά και ξεκινάει ενα ρουφηγμα δίχως αύριο. Σπαρταραγα για πόσοι ώρα και αυτή εκεί δεν τό άφηνε με τίποτα, μου ρουφηξε την ψυχή κυριολεκτικά ?.
Λίγο κουβέντα στο τέλος και αναχώρηση από το δωμάτιο.

Συνοψίζοντας για την Ζάνα οποίος θέλει να κάνει ένα καλό ξεφορτωμα χωρίς πολλές απαιτήσεις από θέμα εμφανίσεις το προτείνω ανεπιφύλακτα ,δεν πρόκειται νά κλάψεις το εικοσαρικο.
Αυτά από μένα καλά γαμησια σε όλους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Kikko
Σεβαστός
Εγγραφή:
31 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.446
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 κλεοβουλος, giorgiodelafuentes2, Jabberwocky και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2021
Το καλλίτερο ακα τσιμπούκι το κανει η ξανθια Καρολίνα στο υπογειο Αχαρνών και Φωκαιας.
review reaction 1 Kikko
27 Οκτωβρίου, 2021
Από πατούσες - πόδια, γάμπες, τι λέει?
27 Οκτωβρίου, 2021
Από πατούσες - γάμπες, πόδια, τι λέει? Σε προδιαθέτουν για γλύψιμο τους ή footjob?
28 Οκτωβρίου, 2021
Με την πρώτη ευκαιρία θά την τιμήσω!

Δυστυχώς δεν είμαι λάτρης του σπορ οπότε δεν έχω άποψη για γλυψημο ποδιών.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4