Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 241 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μέσα στην παράνοια ανάμεσα σε επαγγελματικά ταξίδια που δεν έπαιρναν αναβολή και με το άγχος στο Θεό επιστρατεύω 2 συναγωνιστές παρέα και επισκέπτομαι τα μοντελάδικα για ξεμπούκωμα μιας και αγάμητος δεν πάω ποτέ για δουλειά! Η Σιμόνα είναι μια 30χρ περίπου Ρουμάνα μελαχρινή ψηλή με απίστευτο κωλο, ωραίο πρόσωπο και καυλωτικά τατού που είναι σίγουρα από τα μακροβιότερα άλογα στον πορνο-ιππόδρομο της Οδού Φυλής- Ήδη πάνω από 10ετία στο κουρμπέτι. Μαζί με τη Σόνια είναι οι βασικές αιτίες ονοματοδοσίας των συγκεκριμένων ιδρυμάτων δίπλα στο βενζινάδικο (μοντελάδικα) μιας και όλες οι υπόλοιπες στην Οδό Φυλής είχαν τα μαύρα τους τα χάλια! Είναι πραγματικά εντυπωσιακή - προσωπικά δεν με πειράζει το μικρό στήθος- σε σημείο που κάποιος που δεν έχει συνευρεθεί μαζί της απορεί πως κοστίζει μόλις 20 ευρώ να γαμήσεις έναν τέτοιο μούναρο! Εάν δούλευε έσκορτ πολύ δύσκολο θα χρέωνε κάτω από 100ε την ώρα, και λίγα λέω.
Η αλήθεια είναι ότι στάθηκα αρκετά τυχερός - μάλλον είχε τα κέφια της- και ενώ ήμουν 100% σίγουρος ότι πρόκειται για ξεπέτα, προέκυψε αρκετά ενδιαφέρον γαμήσι, από αυτά που σίγουρα θα θυμάμαι! Άργησε αρκετά, προφανώς έιχε άλλα 2 δωμάτια κλεισμένα πριν ή μετά από εμένα, ευτυχώς διότι πρόλαβα να κατουρήσω στο νιπτήρα, να πλυθώ και να βάλω αισθησιακή playlist για γαμήσια στο spotify, πράγμα που αναγνώρισε μόλις μπήκε! Παρότι είχα βαρέσει 3 μαλακίες εκείνη την ημέρα και ήταν σχεδόν σίγουρο ότι δύσκολα θα έχυνα, έκανε ένα ελεύθερο στοματικό που κατάφερε να με καυλώσει, χωρίς να είναι ούτε μερακλίδικο ούτε κακό όμως. Ελάχιστες κουβέντες ανταλλάξαμε, φαινόταν ότι βιάζονταν αλλά παράλληλα μου έδινε την αίσθηση ότι είχε και την προσοχή της πάνω μου - με καβάλησε cowgirl και με έβαλε να τις γλείφω τις ρόγες ενώ γαμιόμασταν αργά άλλα ρυθμικά α λα gfe, μαλώνοντάς με όταν τις δάγκωνα με δύναμη. Μου έβγαλε μια απίστευτη καύλα για κάποιο λόγο, αυτή την αίσθηση ότι γαμάς άγγελο χωρίς να είσαι alpha male ή φραγκάτος. Σε μια φάση διέκοψε, λέγοντάς μου ότι την έκανα και έχυσε (!). Χάρηκα προς στιγμήν αλλά τώρα που το σκέφτομαι παίζει να με δούλευε κατάμουτρα! Δεν θυμάμαι να έκανα άλλη στάση, μόνο να χύνω ατενίζοντας τα απίστευτα κωλομέρια της στον καθρέπτη του ταβανιού... Μου είπε να της πω για να σηκωθεί μόλις χύνω γιατί φοβόταν μην σπάσει η καπότα, εννοείται την έγραψα και έχυσα όσο ήμουν ακόμα μέσα της! Αντί για ευχαριστώ, μου είπε μετά το τέλος της πράξης να πείσω τους άλλους 2 άφραγκους φίλους μου να περάσουν και αυτοί μέσα... φιλοχρήματη μέχρι αηδίας! Εν κατακλείδι καλά πέρασα, την περίμενα τελείως κομοδίνο αλλά με αποζημίωσε με πολύ ωραίο τρόπο! Το νου σας συναγωνιστές!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Stelios_el_Conquistador
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
580
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 2 review reaction 1 Arist@rxos, makis254, giorgiodelafuentes2 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2021
Τυπε να πας να παίξεις και ενα τζόκερ.
review reaction 3 Stelios_el_Conquistador
22 Οκτωβρίου, 2021
ωραίος, μια σημείωση μόνο, το μοντέλαδικα δεν ονομάστηκαν έτσι ούτε για χάρη της Σονια ούτε της Σιμονα...
review reaction 4 Stelios_el_Conquistador
23 Οκτωβρίου, 2021
Εντάξει ρε τύπε όχι και τόσο εντυπωσιακή όσο λες. Και δεν είναι 10 χρόνια. Το 2015 - 2016 ξεκίνησε.
review reaction 1 Ημεδαπος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3