Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 47 10
Μπουρδέλα 88692
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σβέτα λοιπόν.. είναι μία μελαχροινή σχετικά κοντούλα με μακρυά μαλλιά λεπτό σώμα..όχι στυλιαρι...και ωραία βελούδινο κωλαράκι..Αφού έκανα ένα γρήγορο φρεσκάρισμα στο νιπτήρα...(παντού νερά κάτω στο πάτωμα και χαρτιά στο κάδο μέχρι επάνω...έλεος με τη μη τήρηση της καθαριότητας)..Τέσπα.. μπαίνει η κοπελίτσα..με πολύ πονηρό βλέμμα που το είχε από το σαλόνι τη γυρνάω αμέσως πλάτη και αρχίζω ένα αισθησιακό χαιδεμα παντού..το απολάμβανε...για κάποιο λόγο καύλωσα αμέσως αν και δε καυλώνω εύκολα με αδύνατες... τη γυρίζω φάτσα και τη σηκώνω αστραπιαία στα όρθια..εκεί πέσανε κορωνογλωσσοφιλα...με πάθος..και εκείνη να τρίβεται στο καυλι μου έτσι στα όρθια που την είχα..ένα υπέρκαυλο πινέλο στον υγρό μουνάκι της.. απορώ πως δε γλυστρισε κατευθείαν μέσα .. η κοπέλα είναι ελαφριά και μπορείς να τη κουμαντάρεις για ώρα ψηλά.. στη κυριολεξία έκανε τσουλήθρα το πουλί παράλληλα με το μουνί της...το σταμάτησα γιατί με τέτοια καύλα το μυαλό δε σκέφτεται καθαρά... Τη κατέβασα της άνοιξα τα πόδια και της έκανα ένα σπέσιαλ γλειφομούνι όπου της άρεσε διότι δε με σταματούσε... άραξα λοιπόν και μου άρχισε τσιμπουκαρα βαθιά καλή με αυξομοιώσεις...πέρασμα καπότας και στάση από πάνω αυτή να πιάνω το όμορφο χαλαρό κωλαράκι της που είχε ωραία αίσθηση
.χτυπιόταν πολύ ωραία.. δυνατό σεξ... γουστάρει όλες τις στάσεις και αντέχει...λίγο πριν το τέλος μου έβγαλε τη Καπότα.. μου έκανε ένα ωραίο handjob, και ταυτόχρονη πίπα όπου έχυσα ωραία....... ήταν μια πετυχημένη κατάθεση..και θα τη ξαναδώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σβέτα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, walker 76, Ημεδαπος και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού