Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλημερα σε ολη την πορνοπαρεουλα.

Καποτε ακουσα οτι το συχνο το σμιξιμο φερνει και το ωραιο μπηξιμο ετσι το μυαλο μου
ετρεξε αυτοματα σε μια εργαζομενη που εχω παει αρκετες φορες και τον τελευταιο καιρο
την εχω τιμησει καποιες φορες.
Το ονομα αυτης....Λιζα.
Η Λιζα ειναι μετριου αναστηματος με κορμακι λαμπαδα και πραγματικα ευλυγιστο και στεγνο
στηθος μικρο και ομορφο και ενα προσωπο συμπαθητικο-ομορφο για τα δικα μου δεδομενα.
Επισης ειναι μονιμως χαμογελαστη και ευχαριστη με πολυ χαβαλε πραγμα που λειπει
παρα πολυ απο την μακαβρια θανατολαγνα καθημερινοτητα μας και ετσι δεν χρειαστηκε
να το πολυσκεφτω το αν θα περασω..
Παρεδωσα στην επισης συμπαθεστατη υπηρεσια το μπλε εισιτηριο και μπηκα στο πρωτο αριστερα
δωματιο ξεντυθηκα φρεσκαριστηκα και περιμενα βλεποντας τσοντουλα με το τουμπανοσκυλο Milf Nina Elle.
Το κοριτσι δεν αργησε καθολου και με το που μπηκε με πλακωσε στα φιλια και γλυψιμο μεχρι να λιωσει
το ταλαιπωρημενο και γεματο αμαρτιες και παθη κορμι μου..
Ξεκινημα πεοθηλασμου με μαεστρια που εχω αναφερει και σε αλλες κριτικες μου..
Την αφησα να με γλυφει και να με γεμιζει σαλια και την εκοψα 2-3 φορες απο την καυλα που την εβλεπα να με
πιπωνει για να την γλωσσοφιλησω.
Μου ζητησε τον πουτσο οσο πιο βαθια της γινεται και το περασμα προφυλακτικου εγινε γρηγορα απο πλευρας της
και καβαλησε τον τουμπανο απο την καυλα πουτσο μου ακομα πιο γρηγορα..
Κοπανημα με αυτην σε σταση cowgirl και εμενα να κοιταω επιμονα τους καθρεφτες και να φτιαχνομαι ασχημα με το θεαμα
και αυτην να φωναζει "Σκισε την μουναρα μου καυλα μου.."Ναι!Ναι!
Το κοπανημα ειχε διαρκεια περιπου 10 λεπτα σκαστα και το τελειωμα ηταν για αλλη μια φορα εντονοτατο με εμενα να
προσπαθω να κανω τον Τζον Μοδινο της Φυλης ουρλιαζοντας..Χαχαχα!Χαχαχα!
Πλυσιμο ντυσιμο και την ωρα που αναχωρω ενω σαλοναριζε και επαιζε με κατι πιτσιρικαδες στο καληνυχτα
επανω μου πιανει τον πουτσο και αρχιζει και τον τριβει ξανα και μου τον κανει η ρουφιανα καταρτι.
Η συνεχεια γνωστη με εμενα....
Δευτερη φορα παραβολο μπλε, δευτερη φορα στο ιδιο δωματιο, δευτερη φορα με την ιδια κοπελα.....
Για αλλη μια φορα γιατι μια ισον με καμια λενε πολλοι.
Αργησε λιγο να ερθει γιατι ειχε δωματιο αλλα με το που μπηκε ξεκινημα λυσσασμενου τσιμπουκιου
με deep throats, φτυσιματα ,τριψιμο πουτσας στο προσωπο και ολα τα ωραια..
Δυστυχως παροτι προσπαθησε παρα πολυ και της το αναγνωριζω η δευτερη φορα πηγε κουβα λογω
δικης μου κουρασης απο την δουλεια και ετσι εφυγα αχυστος παροτι επεμενε οτι θα τα καταφερει
να με κανει να χυσω...
Παν μετρον αριστον λεγανε οι αρχαιοι μας προγονοι αλλα εμεις δεν ακουμε πολλες φορες δυστυχως..
Παντως οφειλω να ομολογησω οτι το κοριτσι ιδρωσε φανελα πολυ αγρια και της το αναγνωριζω.

Εφυγα απο τον οικο με τα ποδια μου απο την κουραση να πηγαινουν σαν βρεγμενα μακαρονια και πηγα
για βρωμικο και μπυριτσα πριν φτασω στο φτωχικο τσαρδι μου σκεπτομενος οτι την επομενη μερα
περιμενω τον καθαριστη της πισινας και τον κηπουρο και που θα βρω κουραγιο να σηκωθω
απο το κρεβατι τωρα που η οικιακη βοηθος μου εχει παει στην χωρα της καποιες μερες...Κουλ

Ελπιζω να μην κουρασα.
Υγεια, καυλες και προσοχη στα μονοπατια που περπαταμε.
''Ειναι καλυτερα να εισαι απιστος παρα πιστος χωρις να το θελεις.."
Brigitte Bardot



Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 28, 2021
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koutavoulias
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
19.935
Πόντοι:
14.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Red_Dragen, n.smirni76, thesaint και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2021
Η Λιζαρα φίλε ειναι εγγύηση. Την τιμώ συχνά-πυκνά κι ακριβώς επειδη με θυμάται και με ξερει, γίνεται της πουτανας παντα. Μεγάλο της ατού το deepthroat τσιμπουκι… τι τσιμπουκι… τσιμπουκάρα. Είμαι απο αυτους που τους αφήνει να χύνουν στο λαρύγγι της (μετά τα φτύνει).
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
review reaction 1 koutavoulias
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1