Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά την Τανια ήθελα και άλλο και επέλεξα το στανταρακι μου στο Μεταξουργείο την Ελένη που δουλεύει στον όροφο.Ρωσιδα γύρω στα 55 κανονικό βάρος και ξανθό μαλλί και σχετικά ψηλή.Πληρωσα και με το μπήκα δεν πρόλαβα να βγάλω τα ρούχα και ήρθε στο δωμάτιο.Ξεκινησαμε με χαμουρεμα στα όρθια χουφτωματα και γλύψιμο στα βυζια της και τρίψιμο της πουτσας πανω στον κωλο της.Μετα στο κρεβάτι πήρε μια πολύ καλή πιπα και έγλυψε τα αρχιδια πολύ καλά. Πέρασμα καποτας και σεξ.Την πήρα ψαλίδι με ανοιχτά τα πόδια και τελείωσα πανηγυρικά στο μουνι της.Την προτείνω σε ολους γιατί στο 10ρικο αποτελεί μια τιμιοτατη επιλογή και είναι VFM.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
598
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , olddog, Bonecrusher και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2021
Από πόδια τι λέει? οι γάμπες καλλιγραμες? Οι πατούσες της, αν παρατήρησες, ωραίες? μέγεθος?
08 Οκτωβρίου, 2021
Έχει ωραία πόδια και δάχτυλα για τα γούστα μου αλλά δεν είμαι ποδολαγνος.Αν θυμάμαι καλά βάφει κόκκινα τα δάχτυλα.Τα πόδια για την ηλικία της είναι καλά και γενικά είναι καλοστεκουμενη γυναίκα και σχετικά ψηλά από μέγεθος δεν μπορώ να υπολογίσω γιατί δεν κοιτάω και πολύ τις πατούσες μιας γυναίκας.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2