Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στόχος ήταν η Αλιονα αλλά δυστυχώς δεν την πέτυχα καθώς γύρω στις 6 το απόγευμα που πήγα δούλευε η Τανια και η Βικτωρία.Διαλεξα λοιπόν την Τανια μιας και για την συγκεκριμένη κοπέλα έχω ακούσει θετικές κριτικές.Προκειται για μια Ρωσίδα γύρω στα 30 με πιασμένο μαλλί κοτσίδα και ξανθό μαλλί έχει μεγάλα βυζια λίγα παραπανίσια κιλά και από εμφάνιση πολύ μα πολύ μέτρια τουλάχιστον για μένα προσωπικά.Μπηκε μέσα με πολύ καλή διάθεση και πέταξε έξω τα βυζια της και αρχίσαμε να γλωσσοφιλιαζομαστε.Επειτα άρχισα να της γλύφω με μανία τα βυζια και να χουφτώνω την κωλαρα της.Μετα που εγλυφε πολύ καλά τα αρχιδια ομοίως και την κωλοτρυπα.Η πιπα της ηταν πολύ καλή αλλά την σταμάτησα έντονα για να μην χυσω.Τελος την γαμησα στα 4 όπου μετά από λίγο τελείωσα.Ειναι τίμια εργατρια αλλά δεν ξέρω αν θα την ξαναπροτιμησω γιατί εμφανισιακά δεν μου αρέσει καθόλου για αυτό έβαλα ίσως.Προσωπικα την προτείνω σε όποιον δεν την έχει δοκιμάσει μόνο για τις υπηρεσίες της και όχι για την εμφάνιση της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
598
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, olddog, flynow και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2021
Βέβαια, η Τάνια είναι άξια αλλά δεν είναι 30, αλλά τουλάχιστον 45..
08 Οκτωβρίου, 2021
Αν είναι εκεί κοντά ακόμη καλύτερα μιας και μου αρέσουν οι 45αρες.Αν και κάποιοι προλαλησαντες έλεγαν ότι είναι πιο μικρή.Δεν σε αμφισβητώ όμως μπορεί να είναι τόσο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2