Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Alice.. Κοπέλα από Βουλγαρία πολύ καλό σώμα σχετικά ψηλή μαλλιά καστανόξανθα με κόμπους μακρυά..και αρκετά όμορφη...Μπήκε ευδιάθετη μου έκανε όρθια πάνω στο κρεβάτι παιχνιδιάρικο στριπτιζακι...εκεί κατάλαβα ότι θα περάσω ωραία...ήρθε από πάνω μου και αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα..έχει σαρκώδη χείλη και φιλούσε πολύ παθιασμένα...και όχι μανιακά που κάνουν μερικές.. αργά όμορφα γλωσσόφιλα...είχα βέβαια τους φόβους μου λόγω κοβιντ...αλλά δε μπόρεσα να αντισταθώ...φιλιά σε λαιμο πίσω από το αυτί γενικά πολύ γλείψιμο και από τους δυο... μετά από λίγο άρχισε ένα τσιμπούκι πολύ καλό χωρίς καθόλου δόντι..άνετα τελείωνα εκεί...και ήταν στημένη έτσι ώστε να τη μουνοδαχτυλιαζω..κάτι που το ευχαριστιόταν μιας και το μουνάκι της υγραινόταν εύκολα....τη γυρνάω στα 4 όπου της έκανα ένα πολύ ωραίο μουνογλειψιμο.. το σώμα της ανταποκρινόταν με σπασμούς οπότε και συνέχισα...δε με σταματούσε... εντέλει τη γύρισα μπροστά να τη βλέπω και ρίξαμε ένα πολύ καλό γαμήσι έτσι και πλαγιαστά με πολύ πάθος...κάτι ωραίο μου έβγαλε αυτή η κοπέλα..πολύ ευγενική παρουσία γλυκομιλητη χαμογελαστή και προσπαθεί να σε ευχαριστήσει κάνοντας καλά τη δουλειά της..Τώρα οι βάρδιες που κάνει είναι λίγο άστατες από ότι κατάλαβα..δουλεύει και βραδιά και διπλό βάρδιες.. ότι κάτσει...σίγουρα θα τη ξαναδώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Alice
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , cocos30, mutsodringo και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού