Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 101 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την πετυχα στο πανω μαγαζι που ηρθε για 2η βαρδια καπακι απο κατω. Οντως εχει λιγα παραπανω κιλακια αλλα δεν με πειραζει καθολου! Περιμενα γιατι είχε αλλους 2 πελατες πριν. Η υπηρεσια αλλαξε ακριβως πριν μπω σεντονια κλπ.
Δεν την ηξερα και την ειδα με ρομπα στο σαλονι αλλα μπηκα. Αραξα κ περιμενα.
Μπηκε η Μπαρμπαρα και αραξε διπλα μου φιλια κ χαδια ποση ωρα και μπαλαμουτι. Ηρθε πανω μου και συνεχισε κ μετα εβαλε τον πουτσο μου στα βυζια και ξεκινησε ισπανικο . Μετα επιασε δουλεια το στομα της . Αγνοησε το σηκωμενο εργαλειο κ μου εκανε το καλυτερο γλειψιμο στα αρχιδια μου μου εχουν κανει ποτε. Παιζει να σχοληθηκε μονο με τα αρχιδια 4-5 λεπτα! Κατοπιν επιασε την πουτσα και ξεκινησε ακαποτη πιπα την οποια σταματησαμε μετα απο 4-5 για να την γαμησω!
Την εβαλα ανασκελα για να την γαμαω και να την βλεπω. Της τον εχωσα πρωτα στο μουνι να παρει λιγο γρασο κ μετα ετσι οπως ηταν ανασκελα καπακι στην κολαρα της ! Να την γαμαω κ να βλεπω να κουνιονται οι βυζαρες της κ η κοιλια της !!! Καπως ετσι μετα απο λιγο εχυσα μεσα στην κολαρα της!!!!!
Εννοειται οτι οταν ξαναερθουν καυλες θα ειναι απ τις πρωτες επιλογες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
68
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, n.smirni76, olddog και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2021
εκεί καταντήσαμε συναγωνιστές να γαμάμε τις ίδιες με το 2007 και 15 χρόνια μεγαλύτερες πλέον!!!
review reaction 1 drifter81
05 Οκτωβρίου, 2021
Για την Μπέτυ από τρωφονιου ξέρεις τίποτα??
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2