Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επιτελους πετυχαινω την Αλιοναρα μετα απο καποιες αποπειρες, μια ειχα παει πρωι αλλη ειχε μπατσους απο εξω σε περιστατικο με τοξοβολους την αλλη ειχε ρεπο και παει λεγοντας. Γυρω στις 6 το απογευμα ηλπιζα οτι ολα θα πανε καλα, περπατοντας αναμεσα σε υποκοσμο στη γειτονια με αρκετο αγχος και υπερενταση καταφθανω στον οικο και η Αλιονα ηταν εκει οπως ανεφερε η τσα2, ηθελα πρωτα ομως να τη δω γιατι στις καλες κρητικες εχουν ακουστει διαφορα οπως για παχος και ηλικια ανω 60 και φοβομουν μην βγει δεινοσαυρος... Εμφανιστηκε η κοπελαρα με τα μασταρια 4αρια φτιαγμενα να στεκονται καμαρωτα , οντως εχει καποια ηλικια αλλα ειναι πολυ περιποιημενη, παχος εγω δε διεκρινα αλλα σιγουρα δεν ειναι πιπινι 50κιλο... Ασφαλως τιναχτκα και περασα στο δωματιο, πληρωνω τη τσα2, μου λεει να μη γθυθω ακομα διοτι το aircondition εβγαζε κρυο (για ποιο πουστη λογο????) και περιμενω... Στα 15 λεπτα αρχισα να γδυνομαι ελπιζοντας να μην αργησει αλλο, μπηκε στα 25 συνολο. Εμενα μου αρεσει παρα πολυ η κοπελα και θα τη κανω στανταρακι, γλυκια ευγενικη, ομορφη (γουστα ειναι αυτα) σημαδια ηλικιας δεν υπαρχουν (περιμενα τιποτα πετσες να κρεμουν) και η πιπα της ειναι αλλο πραγμα, γ αυτο πηγα αλλωστε. Δεν μπορω να το εξηγησω αλλα μου εκανε τη καλυτερη πιπα που μου εχουν κανει, πηγε να μου σπασει το πουτσο με το στομα της πρεπει να εφτασε πνευμονα. σε 5 λεπτα παρεδωσα πνευμα, τα πηρε στο στομα και τα εφτσε σε χαρτι. Με μαλωσε λιγο γιατι και καλα βιαζομουν να τελειωσω και δεν ημουν χαλαρος αλλα πως να εισαι χαλαρος σε αυτη τη γειτονια με το αυτοκινητο παρκαρισμενο να μην ξερεις αν το βρεις οπως το αφησες... Ειπαμε και 2 μαλακιουλες στο τελος και εφυγε λεγοντας ευχαριστω και να μη ξεχασω τιποτα... Αξια εταιρα και θα τιμηθει ξανα και ξανα, στα μειων η κατασταση της περιοχης και το aircondition που με κρυο εξω εβγαζε κρυο στο δωματιο μαλλον δεν ηξεραν να το ρυθμισουν.

edit: μου θυμησε εντονα την Ναντια Κ132, αλλα με πιο ωραιο σωμα, πολυ χαμηλοτερη τιμη και λιγοτερο χρονο...
Δε κρατηθηκα, περασα και απο το 27 να δω τι παιζει και ηταν η αλλη η Αλιονα εκει, αξια μιλφαρα εδειξε, πρεπει να δοκιμαστει και αυτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
548
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 trooper, Poetjokey, Ημεδαπος και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού