Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Φίλοι μου γεια σας. Μετά την εξερεύνηση στην έρημο της μπουρδελουπολεως περίπου δύο εβδομάδες πριν αποφασίζω να συνεχίσω το άθλημα αυτό. Με την ίδια μπουρδελιαρικη παρέα αρχίζουμε την επιδρομή προκειμένου να πυροβολησουμε το καλύτερο δυνατό θύμα με τις καυλωμένες μας ψωλες. Μετά από αρκετή ώρα τσαρκας μήπως ψαρέψουμε τίποτα καινούργιο να γαμησουμε αντιλαμβανόμαστε πως η πόρτα στον αριθμό 30 είχε ανοίξει. Μας σαλοναρει λοιπόν η εν λόγω καύλα μιλφ με ωραίο στητο στήθος και κωλαρα (ας την πούμε pawg) με ροζ σετακι εσώρουχα και την ώρα της κρίσεως που ερωτησε η τσατσά ποιος θα περάσει πετάγομαι σαν την πουτσα και λέω εγώ θα περάσω. Ε λοιπόν φίλοι μου αυτό το πέταγμα ανάμεσα σε ξενερωμενους συγγαμιστες δεν το μετάνιωσα καθόλου. Εισερχομαι στο δωμάτιο των στεναγμών και καθώς είχα θριαμβεύσει στο σαλόνι ετοιμάζομαι να θριαμβευσω και εκεί μέσα. Παίζω το γιουκαλίλι να σηκωθεί τραβάω και ένα ελικόπτερο και κοιταζομαι με ύφος χιλίων καρδιναλίων στον καθρέφτη της αμαρτίας με καμάρι για τη θεσπέσια ψωλή μου. Η 24αρα τηλεόραση απεικόνιζε έναν συγγαμιστη να βγάζει οργασμό και ήλπιζα να συμβεί το ίδιο και με εμένα. Στα της υπηρεσίας λοιπόν. Μπαίνει μέσα η Άννα με καυλιάρικες διαθέσεις με χαιρετάει λέγοντας μου γεια σου μπέιμπι και αρπάζει το πέος μου για να αρχίσει το ματς. Η σέντρα έγινε με μια καυλωτικη ποδαροδουλεια ονειρική σαν αυτές των πιο άγριων φαντασιώσεων μου. Αμέσως μετά ακολούθησε μια υπερκαυλωτικη κίνηση στην οποία η μαστορισσα μου φόρεσε την πανοπλία της ντουρεξ με το στομα και αρχισε μια υπέροχη πίπα με ήχους και περισσή καυλα μαζί με ένα μπόνους ισπανικό. Ύστερα Καβάλα στο Βουκεφάλα αρχίζει η ιππασία για 3 λεπτά σε κανονική και ανάποδη καουμποισσα με αποτέλεσμα η κωλαρα της να κυματίζει πάνω στην κοιλιακή μου χώρα. Αμέσως μετά την στήνω στα 4 μια στάση στην οποία έδωσα όλο μου το είναι μαζί με εκείνη καθώς υπερκαυλωσα με τον ήχο του πισωκολλητου και στην 35η πουτσια με σταμάτησε καθώς την πόνεσα. Στην 62η πουτσια καθώς και οι δύο νιώθαμε ότι το σφύριγμα της λήξης ήταν κοντά και το γκολ ακόμα να μπει κάνει μια μυθική κίνηση και δίνει το φινάλε του αγώνα στις πατούσες της (ως όφειλε κάθε σωστός ποδολαγνος να ζητήσει) με το γκολ να μπαίνει και να είναι πραγματικά γκολάρα στο 90+3'. Ο χώρος ήταν συμπαθητικός ωστόσο η βρύση ήταν χαλασμένη και έτρεχε συνέχεια και αφού καθάρισα την κάννη του όπλου μου. Εν κατακλείδι Ένιωσα λύτρωση καθώς η προηγούμενη εμπειρία δεν ήταν τόσο ευχάριστη καθώς αναγκάστηκα να γίνω Μάικλ Φελπς στο στυλ πεταλούδας και να κουνιέμαι ασταμάτητα. Είμαι βέβαιος πως αν μου ξαναδοθεί η ευκαιρία να γαμησω την ίδια μουναρα θα την αρπάξω από τα μαλλιά καθώς μου ανέβασε το ηθικό κατακόρυφα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 24, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
bourdelopnixtis2003
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
174
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, alpula, woopsie και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2021
Η Άννα είναι μια Μολδαβεζα με κοντό ξανθό μαλλί??
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1