Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Παρασκευής προς Σάββατο στη 3η βάρδια , βόλτα σε όλα τα σπιτάκια που ήταν ανοιχτά πέριξ της Φυλής , εντύπωση μου έκανε ο κόσμος που υπήρχε , καιρό είχα να δώ τόσο , παρέες νεαρών 5-6 και 7 ατόμων , πολύς χαβαλές αλλά δυστυχώς για τις κοπέλες η πλειοψηφία των νεαρών δε κατέβηκε με σκοπό να περάσει .
Εικοσιένα σπιτάκια ανοιχτά , στα μόνα που είχε αναμονή για δωμάτιο και όχι για χαβαλέ ήταν εδώ και στο Φυλής 86α .Έφυγα έφαγα κάτι στα γρηγορά και ξαναγύρισα με την ελπίδα να έχει μειωθεί η αναμονή , πράγματι η Λίζα είχε δυο δωμάτια και εγώ πέρασα στο 3ο το ελεύθερο .
Λίζα λοιπόν , κλασσική κοπέλα που κάλλιστα κάποιος μπορεί να αποκαλέσει “γαρίδα” … ξανθιά μιλφ με λεπτό ωραίο κορμί(με απίστευτη πλαστικότητα )μικρό βυζί και μία φάτσα για πολύ δύσκολα γούστα , παλιά γνώριμη που είχα αρκετά χρόνια να την πάρω αλλά σήμερα δεν το σκέφτηκα καθόλου μίας και εξ αρχής αυτή ήταν ο κλειδωμένος στόχος .
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα σχεδόν 35 λεπτά , διάστημα που ήταν αρκετό ώστε να ποστάρω και την ενημέρωση μου . Το τρελοκομείο ήρθε στο δωμάτιο , που σαι ρε φίλε φώναξε , με φίλησε και μου δάγκωσε τα χείλη και μου χτύπησε το κώλο , αντέδρασα αμέσως και της έδωσα ένα χαστούκι , έτοιμος ήρθες μου λέει και στήνεται στα τέσσερα , της έβγαλα το στρίνγκ και άρχισα να γλύφω το μουνί της και την κωλοτρυπίδα της , ανα τακτά διαστήματα σταματούσα και της έριχνα σκαμπίλια στα κωλομάγουλα .
Μόνη της γύρισε ανάσκελα σήκωσε τα πόδια της , τι κοιτάς ρε μαλάκα γλύψε με αφού μου αρέσει , την πλησίασα και δάγκωσα τις ρόγες της , με πόνεσε ρε καριόλη είπε γελώντας , τώρα γλύψε αφου το ξέρεις ότι μου αρέσει , εννοείτε ότι το έκανα μέχρι που άρχισε να μουσκεύει η μουνάρα της , της έπιασα από το κεφάλι και την γύρισα ώστε το κεφάλι της να είναι προς την άκρη του κρεβατιού , σηκώθηκα όρθιος και έχωσα τον πούτσο μου στο στόμα της μπουκώνοντάς την , όταν έβλεπα ότι έφτανε στα όρια της έβγαινα να πάρει ανάσα , είσαι μαλάκας μου λέει αυτά τα κάνω εγώ δε θα μου τα κάνεις εσύ…
Συνεχίσαμε για λίγο ακόμα έχοντας φτάσει ήδη στο 10λέπτο μέσα στο δωμάτιο , έλα να σου βάλω το προφυλακτικό να προλάβεις να με γαμίσεις , πρώτη στάση με αυτή ανάσκελα σε διάφορες παραλλαγές του ιεραποστολικού , μία την φίλαγα μία της έδινα χαστούκι και όλο καύλωνε πιο πολύ , πήρε το χέρι μου και το έβαλε στο λαιμό της , γουστάρεις και τέτοια τη ρώτησα , ναι ρε μαλάκα απάντησε , 2ή στάση στα τέσσερα , δυνατό πισωκολλητό και πιο δυνατά σκαμπίλια τώρα στα κωλομάγουλα της (μου έκανε και παραπονάκι …) συνεχίσαμε για λίγο , θέλω να τα πάρεις στο στόμα της είπα , γύρισε έβγαλε το προφυλακτικό και εξαφάνισε τον πούτσο μου βαθιά στο λαρύγγι της , πίπα όπως αυτή ξέρει να κάνει καλά , έπαιζα στην αρχή το μουνι της ενώ στη συνέχεια της έβαλα δάχτυλο και στην κωλοτρυπίδα , την γαμούσα με τα δάχτυλα μου τόσο σε κώλο όσο και μούνι μέχρι το στόμα της πλημμύρησε χύσια .
Σηκώθηκε τα έφτυσε στο νιπτήρα και πλύθηκε , με καληνύχτισε , με φίλησε και έφυγε , στο δωμάτιο έκατσα τελικά λίγο πάνω από 20 λεπτά χωρίς καμία ενόχληση , η Λίζα μου βγάζει πράγματα που με άλλες κοπέλες δεν μου βγαίνουν , η πίπα της είναι υπέροχη , δέχεται δάχτυλα , ξέρει να γαμιέται για μένα είναι ένα ολοκληρωμένο πακέτο , βέβαια μετά από τόσες φορές που την είχα πάρει γνωριζόμαστε αρκετά και δένει το γλυκό , φυσικά και θα την ξαναπάρω χωρίς αυτή τη φορά να περάσει τόσος καιρός(βέβαια μεσολάβησε και η καραντίνα αλλά και το διάστημα που έλειπε πριν από αυτή )συμβουλή μου πάρετε την για μια φορά , πειραματιστείτε και δέστε αν ταιριάζετε στο κρεβάτι .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2021
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.159
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 paz35, kostakis27, pistolpit και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού