Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα, βρισκόμενος στο κέντρο είπα να περάσω απ' το Ιωαννίνων. Συνήθως έπαιρνα την Άννα αλλά τώρα λέω κάτσε να δοκιμάσω την Ίρις μιας και οι συναγωνιστές ανέφεραν καλές κριτικές (πλην ελαχίστων).
Πάμε στην εμφάνιση: Η Ίρις είναι μια μιλφ όβερ 40 με αρκετή κυτταρίτιδα καβλοφατσα σιλικονατα βυζιά και αξιοπρεπή κωλο για την ηλικία της. Αυτό το δέχομαι μιας και ο οίκος έχει πιο "περπατημένες".
Συμμετοχή: Μπήκε μέσα καλησπερισε ξεκίνησε κατευθείαν έβαλε προφυλακτικό μια πίπα μηχανική και κακή με αρκετό δόντι. Στη συνέχεια την έβαλα στα 4 συμμετοχή μηδέν. Μετά ιεραποστολικό και μετά πάλι 4 που ξεκίνησε τα "χυστα μου όλα" κλπ για να ξεπεταξει. Παρένθεση το προφυλακτικό έφευγε απ' τη βάση του πέους με αποτέλεσμα να της πω να μου τον παίξει να χύσω. Λίγο πριν χύσω σταμάτησε βέβαια αλλά τελικά τελείωσα.
Ίσως η κούραση ίσως ο πολύς κόσμος δεν ξέρω πάντως δεν θα ξαναεπελεγα.
Σε αυτό τον οίκο Άννα και τα μυαλά στα μπλέντερ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 24, 2021
Όνομα κοπέλας
Ίρις
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
153
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , olddog, giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2021
Εμ μύστη μου τα λέμε καιρό για την Ίρις.. βαριέται...ίσως κάποτε να ήταν λίγο καλύτερη.
28 Σεπτεμβρίου, 2021
Ενώ η Ίριδα παλαιότερα ήταν καλή και είχαμε κάνει ωραία γαμήσια, τώρα ούτε καν μου προκάλεσε στύση. Άχυστος έφυγα. Επίσης στο παρελθόν έκανε και ελεύθερο στοματικό που ήταν ένα συν.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2