Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπερα στην φιληδονη φατρια.
Βραδυνες καυλες και φουσκοθαλασσιες ηταν η αιτια για αλλη μια φορα να σηκωθω απο το pc
και να παρω τους δρομους της απολαυσης με χρηματικο αντιτιμο..
Επιθεση σε πολυ γνωστο οικο στον οποιο εργαζεται μια πολυ γνωστη σε εμενα κοπελα και με την
οποια δεν υπαρχει ουτε μια φορα που να εχω παει και να μην εχω φυγει ο μισος απο το ρουφηγμα.

Η υπηρεσια ανακοινωσε την Συλβια το χερι εκπυρσοκροτησε αυτοματα δινωντας το μπλε παραβολο
η Συλβια με αγκαλιες και φιλια με πηγε στο δωματιο τερμα χωλ ευθεια στο βαθος και περιμενα γιατι ειχε
δωματιο πριν απο εμενα.

Η Συλβια ειναι ενα ψηλο κοριτσι,με σιλικονατες βυζαρες,πιασιματα και εκφυλο προσωπο το οποιο πλαισιωνει
μια φωναρα λαικης τραγουδιαρας με γρεζι.Νομιζεις οτι φορτωσες κονσομα απο Νεφελη-Λουζιτανια-Αραπακια-Λατρεια.
Με αλλα λογια σκυλι του πολεμου.
Στο δωματιο επαιζε κλασσικα μια τσοντα υπερπαραγωγη και μη εχοντας κατι καλυτερο να κανω γδυθηκα
και αρχισα να βασανιζω το ηδη βασανισμενο πεος μου πανω κατω.
Η Συλβια δεν αργησε να ερθει και πραγματικα ξεκινησαμε πολυ ζεστα με χαμουρεμα και τριψιματα λες και
ημασταν ζευγαρι στα πρωτα του ραντεβου.
Με ρωτησε πως θελω το τσιμπουκι και ζητησα ακαποτο γιατι η μαεστρια της γλωσσας αυτου του κοριτσιου
ειναι το κατι αλλο.
Ηθελα να τα νοιωσω ολα τα παιχνιδια που κανει με την γλωσσα τον ουρανισκο και γενικα με την στοματαρα
της και ετσι τον εδωσα στο στομα της χωρις προφυλακτικο.
Το τσιμπουκι της υγρο θανατηφορο σε στελνει.Περασμα λαστιχο και cowgirl για να βλεπω προσωπο και βυζαρες.
Στα 5 λεπτα μετα απο συντομο καυλωτικο διαλογο γεμισα το προφυλακτικο με σπερμα και το κοριτσι να γελαει
λεγοντας μου ''ηρθε καυλωμενο το μωρακι μου?"
Σηκωθηκα πεταξα προφυλακτικο,πλυθηκα γλωσσοφιληθηκα με την Συλβια και της εδωσα αλλο ενα εικοσαρικο
για αλλον ενα γυρο τσιμπουκι ακαποτο για να αδειασουν τελειως τα αρχιδια μου.

Αργησε λιγο να ερθει λογω δουλειας αλλα ηρθε και με αποζημιωσε με μια τσιμπουκαρα αλλο πραγμα.
Ορθιος εγω στο κρεβατι και η Συλβια να με τσιμπουκωνει στα γονατα ζητωντας μου να την χυσω στο στομα.Κουλ
Ουρλιαχτο και πεταγμα ολα στην στοματαρα της μετα απο λιγα λεπτα.Τα εφτυσε στο χερι της πλυθηκε στον νιπτηρα την γλωσσοφιλησα ξανα
και χωριστηκαμε εγω να ντυθω και αυτη να συνεχισει την δουλεια της.

"Επιτελους τωρα θα σταματησω τα τσιμπουκια.." ειχε πει η Μαιριλυν Μονροε οταν
υπεγραψε το πρωτο της κινηματογραφικο συμβολαιο.
Ελπιζω οσο κακο και να ακουστει εσυ Συλβια να μην τα σταματησεις γιατι θα λειψεις ασχημα..

Καληνυχτα και ελπιζω να βοηθησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2021
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koutavoulias
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
19.935
Πόντοι:
14.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, thesaint, giorgiodelafuentes2 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2021
Ναι...αλλα ο Ωνασσης μετα της ειπε...τωρα που εμπλεξες μαζι μου εισαι μεταξυ σκατιλας κ συφιλης
review reaction 1 koutavoulias
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1