Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Hello comrades.

Μετα την δουλεια εκανα ενα μπανακι και επιβιβαστηκα στο μελαγχολικο αμαξι μου
με κατευθυνση τα αμαρτωλα σοκακια του πληρωμενου αλλα και ταυτοχρονα ρομαντικου ερωτα.

Το συγκεκριμενο μαγαζι το ειχα ξαναεπισκεφτει και ειχα μπει με μια νεαρα Βουλγαρα απο την Βαρνα
η οποια μου ελεγε οτι της αρεσουν τα gang-bang και οτι κακως ειχα παει μονος μου την αλλη φορα
να παω με τουλαχιστον 5 ατομα να την γαμησουμε ολοι μαζι και οτι χυνει οταν βλεπει παντου γυρω της πουτσες.ΚατσικογάμηςΑσάλιωταΝαι!

Αυτη την φορα η παρα πολυ ευγενικη και καλη υπηρεσια μου ανακοινωσε την Ελλη με το ραδιο να παιζει Βασιλη Καρρα το Ποντιακο ασμα
που εχω βαλει για τιτλο.
Σουρεαλ καταστασεις για αλλη μια φορα.Καποτε με ειχε ξεματιασει σε στουντιο της Συγγρου η κυριουλα της υπηρεσιας γιατι ειχα μια ελαφρια δυσφορια
και χασμουριομουν.Anyway..

Η Ελλη ειναι κοντουλα με μικρο στηθος δυο ωραιες πλεξουδες πιασμενα τα μαλλακια της ενα σωματακι ομορφο αλλα οχι κατι τρελο.
Η Ελλη θα μπορουσε να ειναι η κοπελα που μενει διπλανο διαμερισμα και ειναι κορη του γειτονα σου.
Επεμενε να μπω και υποσχεθηκε πολλα.
Πληρωσα τα 20 ευρω και μπηκα στον διαδρομο 1 δωματιο αριστερα.
Γδυθηκα και περιμενα παιζοντας στο κινητο.

Ο ηχος απο τα τακουνια εφτασε.αααχχχ αυτος ο ηχος.η πορτα ανοιξε και κατευθειαν πηδηξε κρεβατι κανοντας μου σχολιο για το μεγεθος
λεγοντας μου απο την αρχη ΜΑΛΑΚΙΕΣ και καλα οτι δεν θα μπει ευκολα,φοβαται μην την πονεσω,δεν χωραει ολος στο στομα της κλπ.κλπ.
Περασμα προφυλακτικου και πιπα συμπαθητικη προς καλη για καποια ωρα.
Αφου σηκωσα σημαια με ρωτησε πως θελω αρκει να ειναι σιγα και σταθερα.Της λεω doggy και μην αγχωνεσαι θα ειμαι τρυφερος μαζι σου οπως με
ολες αλλωστε.Κουλ
Κοπανημα σταθερο ενος δεκαλεπτου με εμενα να σκεφτομαι οποιαδηποτε αλλη εκτος απο αυτη που γαμαγα μπας και χυσω και τελειωσει η αγγαρεια
και αυτη να με ρωταει την ωρα που την γαμαω απο που ειμαι καταγωγη και που μενω στην Αθηνα.Money Mouth

Καποια στιγμη εχυσα σηκωθηκα ελατηριο πεταξα προφυλακτικο πλυθηκα την χαιρετησα και εφυγα οχι και παρα πολυ ευχαριστημενος δυστυχως
γιατι ειναι πραγματικα σπανιο φαινομενο σε εμενα προσωπικα να κακογαμησω και ειλικρινα ειμαι πολλα χρονια στο κλαρι απο τα 16 μου εως και τωρα
στα 41 χρονια μου.
Οπως και να εχει ισως να μην ηταν η μερα της και της πιτσιρικας μπορει καποια αλλη στιγμη να την ξανατιμησω αλλα οχι συντομα.

Αυτα απο εμενα αδερφια.
Να περνατε καλα και να γαματε με λυσσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2021
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
koutavoulias
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
19.935
Πόντοι:
14.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 thesaint, giorgiodelafuentes2, ROB. C και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2021
Φίλε Koutavoulias ένα μεγάλο respect από μένα γιατί η πένα σου είναι απόλαυση στην ανάγνωση...
Γενικά η παρουσία σου στο φορουμ είναι αξιοπρεπέσταση...
Αλλά οι κριτικές σου έχουν μέσα στοιχεία στα οποία αναγνωρίζω τον εαυτό μου...
Όπως κι εγώ,βλέπεις μια ιδιαίτερη "ποίηση" στην καλτ ταξιδιάρα ατμόσφαιρα των οίκων...
Respect και πάλι!
T
troubaman
review reaction 1 koutavoulias
24 Σεπτεμβρίου, 2021
Εντάξει, το να σε ρωτάει καταγωγή και που μένεις πάνω στο σεξ απλά τραγικό. Αυτή είναι γνωστή φόλα, ίσα ίσα που παίζει να ήταν η μέρα της, γιατί περίμενα να διαβάσω πολύ χειρότερα στην κριτική σου. Οπότε μη μασάς.
review reaction 1 koutavoulias
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2