Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γεια σας αλανια και συνοδοιποροι μπουρδελιαρηδες.

Χαζευα σπιτι παλιες ταινιουλες πορνο πιο συγκεκριμενα μια σειρα που λεγοταν "the blowjob adventures of doctor fellatio"
στην οποια νεαρες αλλα και σιτεμενες Αμερικανουλες πορνοσταρ πλακωνουν στα τσιμπουκια τους υπερτυχερους παρτενερ τους
μεχρι να παραδωσουν στον Κυριο πνευμα.
Αυτο ηταν. Ως εδω ειπα στον ευατο μου.Επρεπε κατι να γινει να ηρεμησω απο το αισθημα της ζηλιας που με ειχε κυριευσει.
Η επιλογη για αυτο το κομματι μονοδρομος για μενα.

Αλιονα και ας μη γαμησω ποτε.Τουλαχιστον στον φιλοξενο ουρανισκο της μανταμ Αλιονας καθε αντρας που σεβεται τον εαυτο του
εχει αφησει τα φλοκια του και το ειναι του οποτε...

Η Αλιονα βγαινοντας απο το δωματιο που ηταν μου ειπε οτι δεν προλαβα και οτι εκλεισαν.:(
Δεν ηξερε οτι ημουν πολυ αποφασισμενος να την χυσω οποτε κοιταζοντας την εντονα της ειπα
οτι δεν θα την ταλαιπωρησω και οτι θα ειμαι πολυ γρηγορος οποτε ΠΡΕΠΕΙ να μπω.
Μου ειπε οκ και περασα στο πρωτο δωματιο αριστερα απο την εξωπορτα.

Η τιμωρια μου απο οτι καταλαβα ηταν αυτη την φορα η μεγαλη αργοπορια της αλλα χαλαλι δεν
την μαλωνω γιατι παντα με προσεχει πολυ.
Ηρθε στα μαυρα ντυμενη με βυζια να ξεχειλιζουν απο παντου βαρυ αρωμα πατσουλι και εκφυλο
ξανθο μαλλι κοτσιδακια.
Με ρωτησε για ακαποτο τσιμπουκι δεχτηκα και το γλυψιμο ξεκινησε βασανιστικα αργα με ρουφηγματα
φτυσιματα και πουτσοσκαμπιλα με περασμα απο τις χειλαρες της.
Την εχυσα πολυ δυνατα στο 5λεπτο και εβγαλα πολυ πραγμα το οποιο εφτυσε σε χαρτι.
Μου καθαρισε τον πουτσο και με πηρε αγκαλια γαργαλωντας με και λεγοντας μου οτι θελει μια μερα να
κοιμηθουμε μαζι.

Εφυγα απο το πορνειο ανακουφισμενος και με ωραια διαθεση κατι που λειπει δυστυχως απο
την βρωμερη και τρισαθλια καθημερινοτητα που μας τρωει την ζωη.
Αυτα απο εμενα προσοχη στους δρομους γιατι οι κινδυνοι παραμονευουν τσακαλια.Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2021
Όνομα κοπέλας
Aλιόνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koutavoulias
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
19.935
Πόντοι:
14.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, The Saint*, Poetjokey και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού