Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
καλησπερα πορνοσυντροφοι.

τελειωνοντας την κουραστικη μερα αποφασισα μια βραδυνη βολτιτσα προκειμενου να βρω
κατι αξιολογο να βρεξω τον καταβρεχτηρα μου.η Λιζα ηρθε στο μυαλο μου μιας και θυμομουν απο
παλιοτερη επισκεψη οτι το κοριτσι ειναι φιλοτιμο και ιδιαιτερα αξιολογο.

η πολυ καλη υπηρεσια μου την παρουσιασε λεγοντας μου οτι θα περασω τελεια η Λιζα με θυμηθηκε
και δινοντας το εισητηριο περασα στο δωματιο του βαθους στο οποιο περιμενα υπομονετικα την
αφιξη της κορασιδος.

ο ηχος απο τα πορνοτακουνα με εξιταρει σε βαθμο κακουργηματος εδω και καποια χρονια ειναι κατι
το οποιο ερχεται να προστεθει στα αρκετα μερακια που βγαζω εδω και καποια χρονια.
η Λιζαρα ειναι milf απο τα πολυ ωραια εργαζομενα ειναι σκινυ αρκετα ειναι χαμογελαστη και επισης
ξερει να γαμιεται οπως επισης κατεχει και την τεχνη του πεοθηλασμου με μαεστρια.

η τσιμπουκαρα της υγρη βαθια ακαποτη χωρις δοντι ρουφηχτη και θανατηφορα.επισης κανει φοβερο
Κωνσταντινουπολιτικο μπουλκουμε.σπαει σβερκο αυχενα καρπο χεριου ταυτοχρονα.
την σταματησα γιατι θα της εχυνα τη στοματαρα.
καποτα καβαλημα cowgirl κανα δεκαλεπτο σκαστο και εχυσα κυριολεκτικα ουρλιαζοντας απο καυλα.

βγαλσιμο προφυλακτικου πλυσιμο φιλακια με το κοριτσι και της ειπα να παραμεινω για δευτερο γυρο
γιατι οι καυλες δεν υποχωρουσαν βλεποντας την με τιποτα.
πηγα μια βολτα την Αθηνα με το αμαξι πηρα ενα καφεδακι και μετα απο μιση ωρα γυρισα και δινοντας
το μπλε εισητηριο για ακομη μια φορα μπαινοντας αυτη την φορα στο δωματιο του καθιστικου δεξια.

ξανα μια απο τα ιδια με την γκομενα να εχει μεινει ρωτωντας με με απορια "τοσο πολυ σου αρεσε?"
ξανα ακαποτες τσιμπουκαρες ξανα μανιασμενα cowgirl και ξανα ουρλιαχτα ικανοποιησης απο πλευρα μου.

μαγκες υγεια καυλες γελιο και οσο το δυνατον πιο ομορφες στιγμες στο μικρο διαστημα που δυστυχως
διανυουμε σε αυτον τον πλανητη.

τα χαιρετισματα μου σε ολα τα φιλαρακια μου εντος και εκτος bou.Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2021
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koutavoulias
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
19.935
Πόντοι:
14.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, n.smirni76, The Saint* και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού